Wpis z mikrobloga

Ej, #4konserwy wytłumaczcie mi proszę jedną rzecz, idąc waszą logiką a posiłkując się artykułem na używanym często przez was portalu wolnosc24: skoro Obóz Narodowo Radykalny jest niewątpliwie organizacją narodową, a zgodnie z artykułem i deklaracją programową jest też organizacją w gruncie rzeczy socjalistyczną, to czemu tak się oburzacie że ludzie nazywają ich neonazistami?
#neuropa #4konserwy #polityka #onr #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
@Majk_: Co zależy jak na to patrzeć. Aktualnie konserwy to przecież największa lewica tutaj. Aktualnie "lewica" jest bardziej wolnorynkowa od prawicy, tak się dynamicznie zmieniają definicje ostatnio. Kiedyś konserwy to była mała grupa osób wolno rynkowa, za wolnością też ludzi, słowa, szacunkiem itd. W skrócie stara dobra prawica, dla której konserwatyzm to nie był powód do braku zmian czy zakazywania jakiś rzeczy, tylko droga zmian w formie ewolucji a nie rewolucji.
  • Odpowiedz
@Majk_ a czemu wy się obrażacie jeśli się wam zarzuca, że EU bazuje na socjalistycznym marksizmie, który inkorporuje socjalizm wielokulturowy jako swoje oreże wprowadzania cenzury pod przykrywką politycznej poprawności?

Dlaczego?

Z tym, że to co ja napisałem jest w całości prawdą.
  • Odpowiedz