Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótko. Ja 27lat, ona 25, jestesmy razem bardzo dlugo ale zamieszkalismy razem dopiero kilka miesiecy temu. Seks 1x w tygodniu (3x w miesiacu odliczajac jej okres). Standardowe wymowki: zmeczona, spiaca, boli glowa, a moja ulubiona wymowka to "znowu?".

Juz raz z nia o tym rozmawialem, mialo sie zmienic na lepsze po tym jak zmieni prace ale oczywiscie nic sie nie zmienilo. Nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak? Nie jestem jakims nimfomanem ale jestem tez zdrowym mlodym facetem, ile mozna sie masturbowac? Czytalem na ten temat, ludzie uprawiaja seks srednio minimum 2 razy w tygodniu.


#zwiazki #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 21
ludzie uprawiaja seks srednio minimum 2 razy w tygodniu


@AnonimoweMirkoWyznania: w kazdym zwiazku jet inaczej. Sa tez rozne okresy, raz jest wiecej, raz mniej.
Wez Ty nie patrz na innych, tylko ze swoja kobita pogadaj. Seks to cos wiecej niz sama fizycznosc, moze faktycznie jest zmeczona, sie stresuje? Nie wiadomo.
Teroetycznie wydzielane w trakcie seksu endorfiny pomagaja na bol glowy, wiec tak naprawde to jest wymowka, gdy sie nie ma ochoty.
kos: moja ma tarczycę, mamy 2 dzieci, nascie lat stażu, ale tak ze 2x w tygodniu to zupełne minimum. Mnie jest ciągle mało, narzekam troche, ale ona mowi, ze tak juz ma i nie bedzie sie zmuszac - a ja nie chce naciksac

Zaakceptował: Asterling