Wpis z mikrobloga

@pshemson: nie pamiętam, kiedyś dostałem coś takiego i miałem tekst po ang w stylu, jeśli to nie ty się logowałeś wejdź tutaj i zablokuj dostęp do konta.
  • Odpowiedz
@wpoz: @musiol108:
You may want to self-lock your account so that no changes can be made until you regain access.
Locked features will include purchasing, changing password, changing email, Trading, Community Market, and playing on VAC enabled servers.
Save this code.
You will need it to unlock your account later.
Print it out, save the URL to revisit later, or simply write the code down.
Be cautious about emailing the
  • Odpowiedz
@pshemson: chyba jeszcze nie, jest opis co będzie zablokowane i że stracisz dostęp dopóki nie skontaktujesz się z supportem i żebyś spisał podany kod. Musi być kolejny etap.
  • Odpowiedz
@MalysZo: narazie z kontem email chyba wszystko w porządku, ale #!$%@? żeby się zalogować to musiał podać te hasło które wysyłają na pocztę... steam guard...
a tam po PL można pisać? bo #!$%@? trzesię mnie i nawet nic nie napiszę...
  • Odpowiedz
@pshemson: wiem że teraz to późno ale spokojnie.konto neżeli coś kupowałeś na steam bez problemu odzyskasz. Support bedzie chciał od ciebie nr. Karty kredytowej której używałeś do zakupu na steam. Co do steam guard to działa całkiem nieźle. Od kiedy aktywowałem mobile token nie mam problemow. Wcześniej miałem jeden włam na swoje konto steam (z rosji) i też na początku mi się ciepło zrobiło - trochę pieniędzy na gry tam wydałem.
  • Odpowiedz
@wiewiorpl: jezu ja nie wiem co się dzieję xDD
jak piszę ten email co miałem przypisany do konta to pokazuje mi login steam kontaktóre dawno temu utworzyłem... bez niczego...puste
jak to możliwe...
  • Odpowiedz
@pshemson: mi ukradli konto bo typ się włamał na moją pocztę, z tamtąd dostał wszystkie informacje na temat mojego konta (nawet nie zmienił hasła na poczcie zebym się nie zorientował) i napisał do supportu, że to ja mu to konto #!$%@?łem xD support mu uwierzył i przez to mógł zalogować się bez steam guarda. Od razu napisałem ticket do supportu i za parę dni odzyskałem konto (musiałem podać więcej dowodów, że
  • Odpowiedz
@wicked1009: hah, tylko najlepsze że ja kupowałem gry z allegro XD
nie przez steam XD

a co do skinów to w csgo mam 40h przegranych i mam 1 skin XD także luz...(bo dopiero niedawno kupiłem, azjatyckiego cebulackiego za 2 dychy)
w sumie ostatnio ktoś mi powiedział, że można dostać free skiny i na yt były dobre oceny, mi nie zależało na skinach, mam to w dupie wszystko ale chciałęm tylko sprawdzić
  • Odpowiedz