Wpis z mikrobloga

I jest recenzja Meizu mx6 na YT #majsterpirzu - klik, żeby przejsc do recenzji na YouTUbe do kupienia tutaj w GearBest choc chwilowo za drogo, powinno byc za 200usd :)
Meizu Mx6 zostało zaprezentowane w III kwartale roku 2016 a ja dopiero teraz je testuje... spowodowane jest to tym, ze wtedy ksoztował blisko 1500zł za mediatek x20 co wg mnie bylo absurdalne. Teraz w cenie 200USD jest to telefon naprawde ciekawy, ale znowuż mam ale :D Jakie? Zapraszam do materialu :)
Jezeli chodzi o kolejne recenzje - Lampka MIJA, Xiaomi AIR 12, smartwatch AmazFit od xiaomi, ZTE Nubia z11, czekam na ulefone power 2

Powyzej jest link typu REF, wiec kupujac cokolwiek z niego, wspierasz moją pracę i kanał YT jednak jeżeli nei chcesz,
to tutajmasz link bez REF :)

Zachęcam tez do zobaczenia moich wszystkich kuponów i pormocji w sklepie #gearbest które codziennie są aktualizowane :)

#majsterpirzu #android #chinskierecenzje #chinskiecuda #itemyzchin #meizu
Pobierz Pirzu - I jest recenzja Meizu mx6 na YT #majsterpirzu - klik, żeby przejsc do recenzj...
źródło: comment_5JC3sNzKTH3ODYLmApGNHTtmp61aTBri.jpg
  • 13
@Pirzu: No to akurat słaby wskaźnik, bo mój p9 ma z 3gb wolne 1,8gb ale co z tego jak kretyn mi ubija aplikacje, że nie można skorzystać z tego wolnego ramu :P Tak czy siak ten model ze względu na baterię odpada :/ Chyba trzeba dołożyć do OP3T ( ͡° ͜ʖ ͡°)