Wpis z mikrobloga

@Killeras jak polecisz mi stronę na której mogę w 720 oglądać z angielskimi napisami to inaczej się przedstawie :) pierwszy sezon oglądałam po angielsku ale kiedy to było xd ostatnio oglądam tylko one piece i to na polskiej stronie XDD
@Kliko: nie tylko Ciebie. W angielskich subach też czasem coś próbują, najczęściej używają slangu z Bronxu, ale jak dla mnie to jest jest idiotyczne, gdyż ani trochę nie oddaje akcentu (najczęściej) z regionu Kansai. To słychać, że ktoś mówi w takim akcencie, po co co zawierać to w napisach. A w mandze? Najlepiej dodać notkę, że dana postać mówi w takim a takim akcencie, a nie wstawiać śląski czy tam poznański,
@Killeras: z nyaa trzeba też uważać co się pobiera, niebieskie wydania to też jest zawsze scierwo.
A o polskich subach nie ma w ogóle co debatować, rak w każdym wydaniu, niezależnie czy oficjalnie coś wydane, czy fanowsko. Ale jak ludzie za wszelką cenę chcą sobie robić gównoseanse, to ich problem.
@Jendrej: openload jest o tyle dobry, że pobieram sobie z niego plik za pomocą wtyczki do chrome i nie otwieram wtedy osobnej strony z reklamami. A z poprzednim playerem miałem trochę problemow., Więc zmiana mi się spodobała.