Wpis z mikrobloga

@evenstar: Nie uwierzę, póki nie zobaczę na własne oczy w realu :/ Kilka razy w życiu miałem okazję znać kilka tematów osobiście, a w gazetach/plotkach opisywali to zupełnie inaczej... Nieufność to moja natura ;] Zawsze zadaję sobie pytanie: "Czy mam chociaż jeden powód, by komuś ufać?", Popatrz na osobistości wykopowe, ilu z nich chwali się, że ma żony, pracę a może tak naprawdę tylko udają? Brzmi jak wariat? spójrz na mój
@evenstar: Eh, tak serio i bez kłamstw to jestem idealistą doświadczonym przez życie.

Ale dość o mnie, prawdziwi dżentelmeni unikają tego typu tematów ;P

.

.

.

Naprawdę jesteś ze Szczecina? xD
@evenstar: DŹYŃ DŹYŃ DŹYŃ!!! BRAWO! Wygrała Pani talon na piłkę i balon!

Zdałaś lekcję pierwszą na stopień celujący. Teraz pora na lekcję 2: "Jeśli kłamca mówi, że kłamie, to mówi prawdę, czy kłamie?" Może kłamię, a może "wyjątkowo" mówię prawdę? ;D

Nie, tutaj mówię szczerą prawdę, jeśli masz skype mogę Ci pokazać moją kartę studenta. Przy odrobinie szczęście usłyszysz imprezę u sąsiada;]
@evenstar: Udzielasz wymijającej odpowiedzi ;) Dobra, faktycznie może tutaj przegiąłem, wydajesz się być osobą, która się nie przejmuje ochroną prywatności... albo po prostu jesteś leniwa ;]
@evenstar: Uf... dzięki, ratujesz moje wątłe poczucie znajomości ludzi, chociaż co do lenistwa miałem rację... Och wait, a co jeśli uśpiłaś moją czujność i mnie okłamujesz? ^_^
@evenstar: Wiedziałem! Należysz do "Spisku"! Eh... chyba popadam w jakąś psychozę. Ciągle powtarzam sobie, że "norma nie jest kwestią statystyki". W moim wieku to zły znak...