Wpis z mikrobloga

@amaro: Z tego co czytałem, to już przed jego komentarzami istniały uzgodnienia dotyczące finansowania tego systemu. Nie jest tak, że USA daje im to za friko. Płacą za rozmieszczanie, utrzymanie, ludzi i coś jeszcze (polecam poczytać, bo dane są ogólnodostępne). Burza powstała, bo rzucił kwotą 1bn dolarów i nikt nie wiedział czy to ogólne koszty, koszty, które ma pokryć Korea Płd., czy co. Ogólnie akcja raczej jak za każdym razem z
@dajmi:

Z tego co czytałem, to już przed jego komentarzami istniały uzgodnienia dotyczące finansowania tego systemu.

Kasa da Polski też była uzgodniona a teraz nam ją zabierają więc to żaden argument. Jakby Trump miał wolę to by Korei Południowej kasę zabrał.. Wygląda to tak że Trump dużo gadał bo nie miał pojęcia o czym gada. Chciał się dogadywać z Putinem jak u nas Miss Zlewu Pani Ogórek. Tak się nie da,
@pss8888: Ja tylko mówię, że zanim wypalił ze swoim 1bn to wszyscy wiedzieli na czym stoją w spawie finansowania systemu. Wyglądało na to, że tylko on nie miał pojęcia i tylko tak powiedział, bo myślał, że dają go Korei za darmo, a tak nie jest i nigdy nie miało być.