Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview tutaj akurat propsuję nosacza.

paczcie na nas leniwe luje w ałtach, jak my biegamy i prężymy mięśnie, NO PACZCIE. Jesteście tylko ulanymi lujami, którzy w swoim życiu ceniom tylko konsumpcjonizm! Dla przykładu zakorkujemy wam centrum miasta!
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: @tosyu: @Finster: Ostatnio jak były artykuły że chcą kompletnie zakazać samochodów w centrum Sztokholmu to od razu porównywano to do Korei północnej i że lewactwo. że karetka nie dojedzie, bułki i wędliny itd. #pdk, że starzy ludzie muszą mieć auto... Kisłem niemiłosiernie bo okazało się że 3/4 wykopu to Janusze o mentalnością wieśniaka przyklejeni na stałe do auta i trzeba brać przykład z USA jeżeli chodzi o
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: Wiesz, tylko że niektórzy jeżdżą w weekendy jako wolontariusze do różnych miejsc, jak np. schronisko/hospicjum w wolne dni trochę to wkurza gdy będziesz jechał 2 godziny zamiast 30 minut przez gości w leginsach biegających po centrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: @tosyu: @Finster: Panowie, dlaczego takich biegów nie można by było zorganizować na obrzeżach miasta albo gdzieś na prowincji, na drogach pomiędzy wioskami? Wszyscy byliby zadowoleni - i biegacze (świeże powietrze, ładne widoki po drodze), i mieszkańcy miast (brak blokowania miasta).
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Pewnie dlatego, że miejskie imprezy rzadko organizuje się na obrzeżach miasta albo gdzieś na prowincji, na drogach pomiędzy wioskami ( ͡º ͜ʖ͡º) W dużych miastach odbywają się wydarzenia, które przez jakiś czas mogą powodować utrudnienia w ruchu. Co w tym niezwykłego?
  • Odpowiedz
@tosyu: No nie wiem, przecież miejsce nie ma wpływu na promocje. Może chodzi o sponsorów takich imprez? By ich reklamy dotarły do jak największej liczby odbiorców, a tych jak wiadomo więcej jest w mieście niż na wiosce?
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: promocja sportu wśród mieszkańców, reklamy też może, w zasadzie nie wiem, rozgłosik za darmochę (lokalne media), lepsza lokalizacja dla uczestnikół pod względami komunikacyjnymi, etc

nie organizowałem nic nigdy takiego to skąd mam wiedzieć ;-)
  • Odpowiedz