Wpis z mikrobloga

  • 0
@benzdriver
@Ustrojstwo
@Gacrux
Właśnie spodziewałem się więcej po tym mieście. Jestem teraz w Liverpoolu jest niebo a ziemia w porównaniu. Mieszkam w Londynie i też przepaść. Zdjęcie zrobione zaraz obok centrum. Ju pomijam że na każdej ulicy w centrum miasta bezdomny na bezdomnym.
  • Odpowiedz
@derincon: Liverpool oprócz bogatych dzielnic z detached house to syf. Mieszkałem tam rok i wystarczy. Słabo z pracą (chyba, że masz wysokie kwalifikacje albo dojeżdżasz do Warrington. Chociaż poznałem sporo osób, które przeniosły się z Manchesteru i mówią, że w LVP o niebo lepiej.
  • Odpowiedz
@derincon: Argument z dupy bo takie miejsca znajdziesz w każdym większym mieście na świecie.. no może poza Japonią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@benzdriver: Właśnie większy smród bo mało wiatru i śmierdzi z kominów :P
  • Odpowiedz
@derincon Co to za smieszna filozofia? Az szkoda odpisywac. Pokazujesz jakis zaulek z zapleczem z klubow i sie dziwisz ze brudno. Poodkrywaj miasto bo jest niesamowicie ciekawe jak wiesz gdzie szukac. Nie mowiac juz o obrzezach:)
O Liverpoolu tez mozna to powiedziec. Ladne sa 2 ulice i centrum handlowe a reszta naokolo to siedliska patologii w dresach, pizamach i walkach na glowie ;)

Widzisz jak dziala takie uogolnianie?..
  • Odpowiedz
@piwniczak: nie, zatrzymywanie się ("waiting") też jest zabronione na podwójnych -> "You must not wait or park on yellow lines" [...] "Double yellow lines indicate a prohibition of waiting at any time even if there are no upright signs."
  • Odpowiedz
@mat1984: na żółtych mozna sie zatrzymywać celem załadunku/wyładunku lub wzięcia/wysadzenia pasażerów, wiec zakaz zatrzymywania to nie jest

No waiting signs allow a motorist to stop – to drop off or pick up a passenger for example. Any longer period of time can be defined as waiting and is therefore a prohibition.

Czyli No waiting to zakaz parkowania, a no stopping zakaz zatrzymywania

Nie ma różnicy czy linia jest pojedyncza czy podwójna
  • Odpowiedz