Wpis z mikrobloga

UWAGA AKTUALIZACJA KAR PO ROZPATRZENIU APELACJI:

@TheSznikers - RI + 1pk - łącznie 5pk
@iso9001 - RI + 1pk - łącznie 10pk - DQ z R6 @ Mugello
@dzbanek23 - 2xO + 1pk - podwojenie kary zgodnie z regulaminem na lap1 -4 pozycje
@valencianista - 1pk

Od powyższych kar nie ma możliwości odwołania.

z listy startowej na Mugello zostaje wykreślony na własne życzenie @obeleex

W związku z powyższym wkrótce zostanie opublikowana zaktualizowana lista startowa do dzisiejszego wyścigu.

* Wszelkie podważanie powyższych decyzji może zostać nagrodzone przyznaniem dodatkowych pk.

#acleague
  • 37
@czaksniff Barcelonę i tak pojechałes wiec co to za kara by była? Ściga się dla funu czy punktów? Funu przejechanego wyścigu nikt Ci nie odbierze, wiec co to za kara by była? A po tym jak teraz cudujesz byleby Mugello pojechac, widać że kara będzie skuteczna ;)

@snsv co tam nabroilem? :/
@valencianista: może i @czaksniff cuduje z tym wyścigiem, wynika to jednak bezpośrednio z cudowania z karami za Monzę. Jak są niejasności w regulaminie to możnaby mu odpuścić to DQ za Monzę i doprecyzować regulamin żeby sytuacje się nie powtarzały.
@valencianista: strasznie cuduje. Jakbym chciał jechac to nikomu nawet bym nie wspomniał o koncie obeleexa a pisałem dosyć jasno. Czyli ISO moze poprosić o 1pkt karny i DQ z wyścigu który nie chce jechac i to jest #!$%@? zgodne z regulaminem? Bicz plz
@Krazen: Kolega Czaxx miał 2xDQ Jedno za przewinienia zostało zapisane na Monza a drugie za punkty karne zostało zapisane na Mugello bo to był kolejny wyścig od nałożenia kar.
@czaksniff: kilka osób już Ci tłumaczyło i decyzji sędziowskiej ciągłe dopytywanie się nie zmieni. Takie późne ogłoszenie wyników było dość wyjątkową sytuacją (duża liczba zgłoszeń, okres świąteczny, czy inne powody; sędziowie się nie wyrobili). DQ za zebrane punkty służy - w skrócie - nie dopuszczeniu kierowcy do kolejnego wyścigu, w którym może wziąć udział, a nie wykreśleniu go z tego, w którym już wziął udział. Dla Ciebie kolejnym było Mugello, dla
@Plupi: spoko, tylko ISO moze sobie załatwić DQ z wyścigu w którym nie jedzie i mowi to otwarcie ze nie jedzie. Sędziowie dają mu ten 1pkt i ma DQ z wyścigu w którym nawet nie miał zamiaru wystartować. Kara została mu przyznana juz po ogłoszeniu oficjalnych list startowych na których go nie ma i dzien pózniej dostaje DQ z tego właśnie wyścigu?
@ACLeague: ja rozumiem, po prostu nie zgadzam się z interpretacją "kolejnego wyścigu". Uważam też, że w razie wątpliwości takie sytuacje powinno się rozstrzygać na korzyść ocenianej osoby, a nie przerzucać na nią problemy sędziów i problemy z regulaminem. Sędziowie nie zdążyli dać DQ po Monzy? Były 2 tygodnie, można było się dogadywać z ludźmi którym groziły poważniejsze kary. Ja teraz też nie wiem czy moje przewinienia, za które nie dostałem kar
@czaksniff: A załóżmy, że ISO dzisiaj decyduje się na jazdę, w AM są miejsca i pisze "elo jak są miejsca to chciałbym chociaż w AM"
Gdyby nie miał DQ to zostałby dopisany a tak nie zostanie.
@ACLeague: @czaksniff: nie wnikałem w tą sytuację, ale jak widać to kolejny skrajny przypadek i kolejna możliwość interpretacji terminu "kolejnego wyścigu":

1. Ogłaszamy listy startowe na kolejny wyścig, Mugello. Danego zawodnika na nich nie ma ponieważ zgłosił, że nie jedzie. Pewien "okres rozliczeniowy" został zamknięty.
2. Następuje korekta kar, dany zawodnik dostaje DQ na kolejny wyścig. Ale w jego przypadku "kolejny" nie jest takie oczywiste.
3. Było wiadomo, że dany