Wpis z mikrobloga

@magnevox: W dniu zamówienia - 11 października 2016 powiedzieli, że "szacowany czas odbioru połowa kwietnia" i tak też wpisali na zamówieniu. Od momentu kiedy pojawił się w salonie do wydania minęły 4 dni.
@magda_em: Próbowałem, ale za duże ryzyko. To, które miałem kupiłem od kumpla, który je kupił w salonie. Dbał o nie do tego stopnia, że bagażnik miał wyłożony folią, żeby - kiedy coś wiezie - to się nic
  • Odpowiedz
@wojtaasp: Jedną kradzież przeżyłem, drugą też przeżyję, to tylko rzecz. Ale tego uczucia, że ktoś Ci zabrał coś Twojego bez pytania nie polecam.
@l-_-l: To moja dobra przyjaciółka, gadałem z nią jeszcze przed zakupem czy warto i czy to fajna fura, jej były mąż ma takiego samego, tylko białego, więc przegadaliśmy temat. Nie była zdziwiona :-)
  • Odpowiedz
@l-_-l: Poczekaj aż wjedzie inna zawiecha, wydech i te "rolety" na tył. I skrzydło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plan jest. Jak to Clarkson powiedział o tym modelu: to tylko baza do zrobienia czegoś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@ciechan666: nie wiem jak z dostępnością aut w pl ale z tego co czytam tak czy siak czekałeś ( ͡º ͜ʖ͡º) z tej trójki w moim sercu camaro, ale jak zobaczyłem na żywo oba obok siebie to jednak challenger... mustang wyglada jak zabawka przy nich ( no offence piękne auto! ) Ps. Gratulacje!
  • Odpowiedz