Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Szukam telefonu ok. 5" do 600 zł. Z telefonu będzie korzystała kobieta, więc oprócz w miarę płynnego i bezproblemowego działania wymagań za bardzo nie ma. Jedyną funkcją, która mogłaby się pojawić i ułatwiłaby korzystanie to dualSIM. Niestety telefon musi być na teraz (max. 2 tygodnie mogę poczekać na dostawę). Przeglądałem Allegro i znalazłem kilka modeli:
- Xiaomi Redmi 4 2/16GB
- Sony Xperia Z2
- Huawei P9 Lite
- Lenovo K5
Przeglądałem też inne chińczyki, ale boję się o soft. Ewentualnie widziałem też iPhone 5s w tej cenie, ale nie podoba mi się rozrzut cenowy używanych modeli. Znalazłem kilka modeli za 500-600 zł, które jakoś wyglądają i teoretycznie nadają się do kupna. Inne wyglądają, jakby ktoś grał nimi w hokej na betonie, a jeszcze inne kosztują 700 zł i mają rozbity ekran. No i iPhone nie posiada dualSIM, przez co trzeba by było nosić dwa telefony (chociaż damska torebka pomieści wszystko).
#telefony #android #iphone #xiaomi #allegro
  • 10
  • Odpowiedz
@Frexor jesli lenovo k5 to polecam doplacic okolo 100 do lenovo k5+ mam k5 zaluje ze nie kupilem k+ bo ma lepszy procesor i aktualizacje sytemu. Poza tym calkiem fajny telefon dobre zdjecia robi i bateria przy moim użytkowaniu spokojnie wytrzymuje 1,5 dnia. Przyciski nawigacji maja jakby zamienione funkcje i trzeba się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@Frexor jak chcesz to może będę miał LG G3 do sprzedania. 2.4Ghz 4-rdzenie, 3GB tam, 32GB pamięci, słów kart SD. Póki co czekam na żonę brata, bo miała się zdecydować. Mogę ja dziś spytać. Telefon miałem 2 lata 1 kwietnia padł, na gwarancji w autoryzowanym serwisie wymienili na nowe wszystko zostawiając tylko tylna obudowe. 16 kwietnia skończyła się gwarancja. Stan idealny. I kwota 600zl byłaby dla mnie do przyjęcia. Nabyłem teraz
  • Odpowiedz
Bierz P8 Lite. za nówkę dasz 550zł (w komisie nigdy nie używane które klient przyniósł po podpisaniu umowy). Ma bardzo dobry apat, dual sim (drugi port dual microsd/sim), 2GB ram, w miarę czysty soft (nie muli jak samsungi/htc), Android MM. Kupiłem go dla mojej narzeczonej i jest mega zadowolona (wcześniej miała nexusa4). Na wielki plus zasługują fukcje budzika - włączy się nawet jak telefon jest wyłączony (na min przed dzwonkiem włącza telefon
  • Odpowiedz