Wpis z mikrobloga

@mtvsh: @GodSafeTheQueen: Udemy dość słabe, z tego co widziałem i słyszałem. Na absolutne podstawy poszukaj kursów Marty Gryszko aka Lexy, jeśli idzie o standardowe pozycjonowanie. Co do YT - za friko info w sieci poszperaj - akurat YT to banał i nie trzeba specjalnie wiele się tego uczyć, czy poświęcać na to czasu, by ogarnąć.
  • Odpowiedz
@szachista_pokerzysta: akurat moim zdaniem się mylisz - nie jestem jakimś "szemraczem", ale kursy SEO dla początkujących od Lexy bym polecił; dodać do tego książkę Baileya "SEO dla każdego" i masz fajny start. Potem, w następnym kroku - dokładnie to, co mówisz. Czytanie na samym starcie PiO i MC wodę z mózgu zrobi dla początkującego, a nie naprowadzi go na dobry trop. Tym bardziej, że na obu wymienionych miejscówkach jest masa
  • Odpowiedz
@szachista_pokerzysta: Zdecydowanie da się. Co do tego "gaszenia" - faktycznie, często tak robią, ale przez takie przepychanki ciężko dojść do "sedna". Poza tym nawet jak "gaszą" - robią to w dość enigmatyczny sposób, nie koniecznie zrozumiały dla początkującego. Koniec końców - ciężko wiedzę z tego wynieść "startowo".
  • Odpowiedz
@FilipTraum: Chodziło mi o to, że jeśli nie znajdziesz sensownego kursu na ten temat, możesz zagadać z osobą specjalizującą się w SEO na YT w sprawie odpłatnych konsultacji. Dopytasz wtedy o wszystko od A do Z.
  • Odpowiedz
@Lexy: Dzięki, ale ja nie muszę :) Chciałem coś dla pytającego Mirka polecić, bo o ten temat także ocierało się jego pytanie. YT video w porównaniu do stronek to banał, sama to zapewne dobrze wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz