Wpis z mikrobloga

Mirki, dobry i tani okulista z #krakow ? Jest to możliwe? U siebie na Podkarpaciu mam za 60zł, w Krakowie sami po 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie zaobserwowałem u siebie lekką krótkowzroczność oraz astygmatyzm.
  • 10
@brylek: no bez przesady, byle vision express to wydatek 99 czy tam 119 zł - i jak bierzesz potem od nich soczewki/okulary to oddają większość. A są i tańsi okuliści... Ja parę razy byłem w VE w Carrefour Czyżyny i bym ocenił, że raczej kompetentni są w tym co robią.
@brylek: Nie wiem, czy w Krakowie występuje połączenie tani i dobry. Jak ktoś jest dobry, to dlaczego miałby za to brać mało kasy, tym bardziej, że musi jeszcze opłacić lokal i pracowników. Z dobrych placówek to Voigt Medica albo Scanmed na Podgórskiej 36. W enelmedzie w Galerii Krakowskiej też jest ok (zależy od lekarza).
@brylek: Z tym 200 to chyba trochę przesada, byłem w Oko-Laser na Kamieńskiego, zapłaciłem 130zł. Co do Vision, byłem kiedyś na Długiej, płaciłem 100zł + jakaś zniżka na soczewki, która przy ich cenach i tak się nieszczególnie opłacała (ceny na stronie a ceny w salonie to dwie różne rzeczy).