Wpis z mikrobloga

Czy Micro$oft już totalnie pogięło?! Najpierw nie chcieli moich pieniędzy, żebym mógł kupić Xbox Gold (tylko karta kredytowa, nie no, był jeszcze paypal- który chce karty kredytowej..). Po #!$%@? kupiłem kartę zdrapkę i mam Gold. Chcę ściągnąć grę z Games with Gold i co- muszę dodać kartę kredytową albo konto paypal- które przy próbie dodania chce karte kredytową.. Czy mogę korzystać w 100% z usługi za którą zapłaciłem nie mając karty kredytowej?!
PS. Moja karta debetowa nie może służyć do takich płatności (holandia).
#xbox #microsoft ##!$%@?
  • 17
  • Odpowiedz
@Pantalonek: nie działa. Przy próbie zakupu przez paypal wyskakuje, że muszę dodać kartę kredytową do konta paypal (przez stronę, próba dodania konta paypal przez konsole wywalała błąd i "spróbuj przez stronę"). Mam zweryfikowane konto bankowe dodane do konta paypal- ono jednak w przypadku próby dodania go do konta M$ chce kartę kredytową.
  • Odpowiedz
@spidero: człowieku- PAYPAL nie ale Microsoft tak. Jak chcę dodać konto paypal do konta Microsoft to PAYPAL prosi mnie o dodanie karty kredytowej albo powrót na stronę Microsoftu. Inne formy płatności- takie mam do wyboru:
Wybierz opcję płatności do dodania
Karta kredytowa/debetowa
Polecenie zapłaty
iDEAL (polecenie zapłaty)
PayPal
Mam dodanego iDEAL i dalej nie, Microsoft koniecznie chce, żebym miał kartę kredytową..
  • Odpowiedz
@Gh0st: ale ja tak zrobiłęm. Ja chcę je DODAĆ do konta ms, nie założyć. Mam je założone, pisze, że jest aktywne, wszystko cacy. Przy probie dodania do konta M$ albo dodam karte kredytowa albo moge kliknąć wróć.
@sledziuu: nie mam polskiej karty. W Holandii karta debetowa nie może być tak dodana. Jej numer nawet nie wejdzie w pole.
  • Odpowiedz
@sroka22 ja mam angielska karte, dziwne ze holenderska karta ma wiecej lib mnien cyfr niz 12... Ciekaw jestem jak ludzie w holandii dodaja swoje karty do live...
  • Odpowiedz
@Gh0st: tak. Przez konsole wywalało błąd. Teraz przez konsole opcja dodania paypal już zniknęła. Chcą po prostu kartę kredytową albo nie mogę pobrać gry z Games with Gold...
  • Odpowiedz
@sledziuu: w Holandii musisz mieć kartę kredytową. Zwykła debetowa ma "numer" składający się z trzech cyfr, jednej litery i trzech cyfr. Nie da się jej dodać.
  • Odpowiedz
@Gh0st: region konsoli to NL. Dzwoniłem. Dowiedziałem się, że gry z X360 mimo wstecznej kompatybilności mogą być pobrane tylko przez X360 albo XONE-- tylko gdy jest dodana karta kredytowa. Czemu? "I don't know- it's microsoft policy".
  • Odpowiedz