Wpis z mikrobloga

Teraz wywołam pewnie gówno burzę ale szczerze #!$%@? mnie to.
Czy wy ludzie wiecie co robicie właśnie i jakie są konsekwencje dalszego wspierania Daniela?
Otóż robicie mu wielkie nadzieje na to że będzie największym i najbardziej lubianym i wspieranym " twórcą" w internecie. Że będzie do usranej śmierci zbierał kokosy na tych patologicznych dymach. Że za jakiś czas wybuduje sobie dom, założy rodzinę i będzie żył długo i szczęśliwie.
Daniel ma niestety umysł patologiczny, niedojrzały i ubogi. Żyje chwilą i chwilowym Hypem na jego osobę. Zbiera z tego profity i Bóg mu zapłać za to, ale osoba z jego rozumowaniem nie jest wstanie podejść do tego dorośle. Powoli konsekwencje wspierania go nabierają coraz to szybszego obrotu.
Matce grożą nożem, Jaca rzuca pracę bo Daniel naopowiadał mu że będą streamować i zarabiać miliony a ten biedny pijaczek na to poszedł, Łukasz jak to Łukasz, nastolatek który nie ogarnia zbytnio sytuacji jaka właśnie jest. Seba Pasożyt który ma #!$%@? na Daniela tylko profity ciągnie od widzów i na darmowe wycieczki sobie jeździ.

Powiem tylko tyle. Jak ta farsa się nie skończy to dojdzie do jakieś tragedii.
Nie jestem hejterem, nie jestem zazdrosny. Tylko boli mnie to że są ludzie którzy płacą za rozrywkę w internecie kosztem Patologicznej rodziny.

Hejtujcie, #!$%@? na to jaja mam. Nikt nie potrafi na tym serwisie powiedzieć prawdy. Tylko każdy się sra i siedzi cicho.
Tak tak, Zielonka, na wykopie od 1 tyg bla bla bla bla... Konto tu miałem dobre 4 lata. Niestety straciłem do niego dane.

#danielmagical #zielonka
  • 13
  • Odpowiedz
Hejtujcie, #!$%@? na to jaja mam.


@StarChilds: w każdym wpisie i w każdym swoim komentarzu to podkreślasz, a już nie pierwszy raz piszesz esej na temat magicala xDD

tak bardzo się #!$%@?, a nadal oglądasz. lubisz takie niekomfortowe sytuacje? xDD
  • Odpowiedz
@Wu70: Bo szkoda mi tego człowieka. I staram się w jakiś sposób pokazać wam że robicie mu krzywdę... Ale #!$%@?. Ważna jest dobra zabawa Yupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczerze. #!$%@? mnie to co piszecie. Niedojrzałe małolaty których jedynym wyznacznikiem jest posiadanie konta na wykopie i pisanie Zielonka. Pfff
  • Odpowiedz