Wpis z mikrobloga

@Przemgryw jakbym miała wejść w związek z takim to bym się zastanowiła, jakbym już z nim była to (jeśli wcześniej jeszcze nie poszedł) obowiązkowo terapia, jakby nie chciał to bym zerwała
to, że ma spieprzonych rodziców nie znaczy że sam taki jest.


@Twinkle: ale znaczy, ze przeszedł #!$%@? dzieciństwo a ogrom cech charakteru sie wtedy wykształca. Nie mówię odrzucać, ale to nie jest jak kolor włosów.
@Lesio1511 praktycznie każdego, tylko niewielki procent jednostek nie bierze nic ze środowiska z którego się wychowalo, więc faktycznie masz rację, że nie każdego, ale myślenie, że jest się tym wyjątkowym którego nic nie wzięło jest raczej.. Cóż... Mało prawdopodobne, lepiej założyć gorsza wersje. Oczywiście niektórzy przyjmują takie cechy które nie utrudniają normalnego funkcjonowania czy ogólem funkcjonowania w związku, ale mówie, zakładam że to wyjątki, dlatego lepiej założyć gorszy scenariusz
@Inatine: zacytuje Ciebie " obowiązkowo terapia, jakby nie chciał to bym zerwała". No #!$%@? powaznie? Z gory zakladasz ze z takim chlopakiem jest cos nie teges i ze musi isc na terapie. No ale dobra przyjmijmy Twoja wersje wydarzen, ze faktycznie cos jest nie tak i ze potrzebna mu terapia to zamiast wspierac swojego chlopaka (ktory zakladam jest nim bo go kochasz chyba, ze masz inne powody) to ultimatum. To nie
@Lesio1511 mogę wspierać, ale jeśli odwala jakieś inby (manipulacje np, zwalanie winy na mnie chociaż wina była jego, fochy i co tam jeszcze) to ja dziękuję za takie coś. Jak się zgodzi na terapię nie ma sprawy, możemy być razem, możemy przechodzić cała naprawę. Jakby nic z nim nie było (nic by dziwnego nie robił, nie byłoby chorych akcji) to dla mnie wiadomość o tym, że ma kogoś tam alko to by
@Przemgryw: @Lesio1511: @Inatine: @kicajka: trochę znajać temat jak i "branże" - jest pewne ryzyko. Z jednej strony z pewnością ma typowe objawy DDA - co w pewnych przypadkach może przełożyć się na to, że będzie bardzo opiekuńczy, czuły i kochający, ale z drugiej strony może mieć mocno #!$%@?ą psychikę - odsyłam do poczytania o DDA. Gorszy scenariusz, to że sam będzie miał skłonności do alko - trzeba obserwować.