Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuję programu do nagrywania ekranu oraz prostej edycji wideo (dodanie tekstu, strzałki itp.). Docelowo potrzebuję tego do szybkiego tworzenia video poradników dla klientów (jak np. włączyć jakąś funkcję itp.). Nie potrzebuję wodotrysków itp., tylko konkretnego narzędzia.
Na codzień pracuję na dwóch lub więcej monitorach - istotny aspekt, poniewaz wiele programów sobie z tym nie radzi.
Czy ktoś ma/zna/poleci jakiś program? Sprawdzałem już Movavi Screen Capture Studio - ten się non stop wywala, SmartPixel - mało funkcji, nie obsługuje dwóch monitorów, Screenpresso - brakuje w nim modułu edycji wideo, problem z dwoma ekranami.
Najlepiej chciałbym aby to był jeden program mocno ze sobą zintegrowany i nie kosztował miliony.
#oprogramowanie #screencast #programy #zapytajeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: Dzięki za podpowiedź, jednak Movie Maker to trochę za mało - po pierwsze bo jest już chyba nie do dostania (działał jeszcze na Windows 7, później go już nie wypuszczali chyba), a dodatkowo pozwala wyeksportować video tylko do formatu wmv, który jest mało wspierany przez np. Androida, a przydałoby mi się mp4, które obecnie jest w sumie standardem.
  • Odpowiedz
@dobry_programista niestety tego typu rzeczy są albo z czasowym dostępem a później płać albo zablokowane pewne funkcje albo są całkowicie płatne. Jeszcze mi przychodzi na myśl Sony Vegas 11 wersja jest dobra i dopracowana ale nie wiem jak jest teraz z tym programem czy dalej go rozwijają czy nie
  • Odpowiedz