Wpis z mikrobloga

Pamietam jak za dzieciaka(nie aż tak już w sumie młodego) na dwutygodniowych wakacjach we Włoszech z rodzicami, za moimi namowami i obrażeniem się kilkukrotnie, pojechaliśmy w końcu do maranello. Ze wszystkich wakacji ta wizyta jakoś najbardziej utkwiła mi w pamięci. Mam jeszcze zdjęcia ale musiałbym w albumie poszukać. Muzeum z samochodami super, na zewnątrz ominęły nas ze 4 jeżdżące Ferrari w kolorze czerwonym, a na pamiątkę kupiłem sobie długopis i kubek pewnie za 40 euro. xD Muszę tam kiedyś pojechać jeszcze raz i zobaczyć co się zmieniło.
#wakacje #samochody
Pobierz Camarde - Pamietam jak za dzieciaka(nie aż tak już w sumie młodego) na dwutygodniowyc...
źródło: comment_q1J582FAeQowc4uZf8v9FVIOwJa6XQOM.jpg
  • 4
@Camarde: ja bylem 2 tygodnie temu, muzeum jak muzeum, bylem w wielu motoryzacyjnych, to jest po prostu male. Natomiast te jezdzace ferrari to taka turystyczna atrakcja, gdzie hostessy namawiaja Cie na przejzadzke za pareset ojro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@99881122: jak ja byłem to nikt nie namawiał. Po prostu jeden wyjeżdżał gdzieś z terenu zamkniętego, inny jechał na drodze w pobliżu maranello. Też widziałem większe muzea, ale to może sentymentalnie tak pamietam. Może lepiej tam nie jechać w sumie go tak to będę to pamiętał dużo lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Camarde: ja widzialem BMW w Monachium, VW fabryke w Dreznie, Audi w Ingolstadt, Mercedesa w Stutgarcie, i ogromne muzeum moto w Coventry. Ferrari spoko, jak jedziesz i masz po drodze, ale wystawa skromna.