Wpis z mikrobloga

@Przemek12309: Nie muszę pokazywać "gęby"(pokaż może swoją "gębę" skoroś taki "hardy") , do gara mam co włożyć, dom mam,ogród mam, po co mi więcej? Mam odstawiać patolę której nie potrzebuję dla 2k subów? Daj spokój człowieku.

Chodzi mi o to że na YT jest masa youtuberów z ciekawym contentem i nie potrzebują każdego dnia z materiałem żeby im suby wlatywały. Niektórzy nie wrzucają tydzień a suby lecą bo content przyciąga widzów
@Przemek12309: "Poleciałem po bandzie"? Stwierdziłem fakt. Magical nie jest jedynym youtuberem.

Jeszcze bym to twoje "#!$%@?" ( ile ty masz lat ? ) gdyby zachowane były granice przyzwoitości, wyskakiwanie z tekstem "pokaż swojom gembe zrób to lepiej" ( robić lepiej patologię, czy remont ? ) Nie jest na żadnym poziomie.

Mogłeś się bardziej postarać. Polska bogaty język i można dyskutować bez zbędnych ataków w stylu "pokaż gembe" .

Po kolejnym takim
@Zawod_Syn: No i fajnie. Widzę że twój content wypokowy jest równy temu tagowi więc niewiele stracę (nie żebym ja miał jakikolwiek content, ja tylko prowadzę dysputy o magicalu).

btw.wzajemnie cię dałem na czarnom.