Wpis z mikrobloga

rzucamy caly garnek wody


@SOLGAZ: XD przecież tam tej wody to była odrobina na dnie małego rondelka, a nie cały garnek. Pewnie sami dobrze wiecie jak krucha jest ta płyta, inaczej ten "test" nie byłby taki asekuracyjny. I jeszcze to:

To wystarczajacy powod by nie wierzyc w rozbicie przykrywką.

Nie ma to jak publicznie nazywać klienta kłamcą, mimo że nawet niczego od was nie chciał. Lepiej już usuń to oficjalne konto,
@Drogomir: omg nie jest krucha, bo szklo ceramiczne jest okolo 5x wytrzymalsze od zwyklego szkla, a o przenoszeniu temperatury rzedu 800 stopni nie wspominam. OP to oszust, bo mu cos spadlo, jak pokrywka moze spasc na pole grzejne, gdzie jest garnek ? Na youtube wpisz schot ceran, masa filmow pokazujaca wytrzymalosc szkla.
@Drogomir: wiesz, nie znam osoby, a w szczególności kobiety, która podnosi gar z rosołem ważący średnio 8 kg. A jak już to podniesie na te 5-10 cm maks. Sam robiłem testy na lekko uszczerbionej płycie na rogu (1 cm) i rzucałem 0,5 kg kulkę z wysokości około 60-70 cm (wysokość nogi). Stłukło się dopiero jak pchnąłem kulę dość mocno, bo za nic nie chciało pęknąć. Szkło leżało na betonie, więc nie
Jak czytam te teksty to jestem przerażona.U mnie jeszcze lepiej,bo szyba pod palnikiem poszczelała sama (pajączek),po 11 miesięcznym użytkowaniu!Pan z serwisu od razu mi powiedział że to mnie będzie kosztować ok.500zł.Gwarancja szyby nie obejmuje!!!! Dla mnie to są kpiny i czyste naciąganie.W tym tempie łatwo można obliczyć ile mnie to będzie kosztowało powiedzmy w przeciągu 5 lat.Lepiej od razu dziadowstwo zdemontować i zakopać głęboko!!!