Wpis z mikrobloga

@lazaruss90 Nie mam dużo materiału, to tylko kilka linków z wykopu.
Tę wojnę należałoby przeprowadzić sprawnie i z głową. Isamu i inne Cypisy to koledzy z szefem Gamellonu, jak ktoś miałby tupnąć na nich nogą, żeby zrobili porządki wśród gówien, które promują i sponsorują wśród dzieciaków to tylko któryś z członków zarządu odpowiedzialny za media internetowe.
Moim zdaniem najlepiej byłoby działać na trzech frontach jednocześnie.

1. Wojna zaczepna z TVN
Przydałoby się jakieś logo z akcji np. kreskówkowe dziecko w plecaku na kolanach przed logiem tvn-u, które obejmuje głowę tego dzieciaka, a w tle spadające pieniądze. Brutalne, ale trafne i można by nim spamować( ͡º ͜ʖ͡º). Taki symbol pedofilii finansowej, którą uprawiają.
Systematyczne wysyłanie do dziennikarzy i członków zarządu materiałów z Isamu i Cypisem wraz z tym logiem. Może po takim spamie będzie im w końcu wstyd kogo promują. Tutaj gość, który jest chyba najbardziej odpowiedzialny za to, jest tam podany mail do asystentki: https://www.tvnmedia.pl/kontakt

2. Szukanie poparcia wśród innych mediów.
Tak jak wyżej- wysyłanie materiałów. Dobrze by było udowodnić też, że grupą docelową są faktycznie dzieci, jeden czy dwa filmy na którym Isamu hejtuje sobie z podstawówką i gimnazjum to trochę mało, jest film gdzie Cypisa puszczają na imprezach gimnazjalnych- to też mało. Tutaj musieliby wkroczyć wykopowi infiltratorzy, którzy zebraliby więcej materiałów dowodowych. Może też jakieś statystyki z youtube? Da się zobaczyć statystyczny wiek subskrybenta?

3. Szukanie wsparcia u Rzecznika Praw Dziecka.
Moim zdaniem ten człowiek byłby najlepszym sojusznikiem. Jakbyśmy już zebrali odpowiednią ilość materiałów i dowodów można by wtedy wystosować pismo do tego pana: https://www.facebook.com/Marek-Michalak-212848562185545/?fref=ts dobrze by było mieć jego poparcie w akcji. Na ten moment kto ma FB może zagaić z nim rozmowę i poruszyć problem, zapytać co o tym sądzi, z tego co widzę jest tam aktywny, ja nie mam FB.

Na wszystko trzeba czasu, tylko na ile starczy nam determinacji. Ja szczerze mówiąc rzygam i tylko się denerwuję jak patrzę na to, a do niedawna żyłem w błogiej nieświadomości( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiyoutube #pokazhejtera
  • 6
@Giea: to może zwyczajnie skopiujemy wszystkie linki w jedną całość i skupmy się jednak na samym pisaniu do TVP, nikomu nie chce się też tracić czasu, żeby robić wielką otwartą walkę, a jeden mocny cios od TVP by bolał wizerunkowo bardzo mocno. TVN i tak jest nie do ruszenia przez akcje internetowe, zobacz ile wszedzie jadu wylewa na nich a oni to mają w dupie. Uderzenie w grupe starszych ludzi ogladajacych
@lazaruss90: Dużo osób już do nich pisało, ja też do nich pisałem, póki co brak odzewu. Nie wiem czy mają to gdzieś, czy są na tyle nieogarnięci żeby nie zrobić z ich perspektywy bomba materiału, a może przyglądają się sprawie? Choć wydaje mi się, że bez wsparcia jakiegoś autorytetu typu Rzecznik Praw Dziecka akcja może spełznąć na niczym( ͡° ʖ̯ ͡°)