Wpis z mikrobloga

@dawid-rams: Ale tylko tam mozna se tak o wjechac.Bylem we Włoszech i pytalem sie o robote ale robot nie ma.W San Marino ani Emilii Romanii.Kierownik w San Marino mi mowi zebym zjechal na dol do Rimini ze moze tam by jakies roboty byly bo on tu nie potrzebuje nikogo ale watpie zeby i tam cos bylo
  • Odpowiedz
@dawid-rams: Ale znowu trzeba sporo kasy na start.Mieszkanie 120 funtow na tydzien i niewiadomo czy znajdzie sie robote z wyplatami co tydzien.Tam trzeba kupe kasy tez na start.Ostatnio byla fajna robota na magazynie w Holandii to nie chcieli mnie wziasc mowili ze to dla "par" ale w zamian zaoferowali mi wlasnie noszenie 20kg a ja niechce do noszenia 20kg tylko chce te lajtowa robote,no i nic z tego nie wyszlo
  • Odpowiedz
@dawid-rams trochę się nie zgodzę. :) Jestem w Holandii 3 lata. Posiadam umowę bezpośrednia na czas nieokreślony i nie zaczynałem od najniższego brutto. Jeśli umiesz język, posiadasz umiejętności, to nie będziesz się zadawać z patologią i nie dostaniesz marnych groszy.
  • Odpowiedz
@dawid-rams i nawiązując do mema, to z wykształcenia jestem piekarzem po zawodowce z kursem na operatora CNC i aktualnie posiadam funkcję głównego mechanika w firmie produkującej jedzenie. 2500brutto na miesiąc.
  • Odpowiedz