Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: istnieje jeszcze ;) powiem tak porównując z intercity tlk ssie orzechy, osoby niepełnosprawne nie maja jak jechać w piątek o godzinie 16 ponieważ kto pierwszy ten lepszy maiejscowke, najpóźniej pismo pójdzie do nich w poniedziałek :)
@push3k-pro: wiesz, nie chodzi o mnie, tylko jeśli ktoś niepełnosprawny nie ma gdzie zająć miejsca to jest problem, może jechał albo nie tym pociągiem, nie sprawdzałem, gdyż nie dało rady wyjsc z przedziału jak widzisz na zdjęciu to cząstka tego co się działo dalej....
@JajcaTwojaBroda:
Czekaj, czekaj. W tlk jest pełna rezerwacja biletów? Jeśli miałeś bilet z zastrzeżeniem, że jesteś niepełnosprawny to miałeś swoje przydzielone miejsce. Jeśli byli już inni niepełnosprawni i brakło miejsc to znaczy, że wryłeś się tam bez miejscówki. Coś tu śmierdzi.

Coś czuję, że robisz aferę z dupy.
@push3k-pro: Tu już nie chodzi o mnie.... możne i późno się obudziłem, ale jeśli pracujesz i spieszysz sie by wrócic do domu, to nie jesteś w stanie przewidzieć czy szef zgodzi się ciebie wypuścić wcześniej (szef ma liczne wyjazdy, rzadko siedzi w biurze) wiec nie zarezerwujesz biletu.... to samo tyczy sie osób niepełnosprawnych. Największy mam "ból dupy"
za to że #tlk sprzedaje bilety bez miejsc, rozumiem, 5-6 osób bez miejsc, ale
@JajcaTwojaBroda: No to w takim razie to twoja wina, a nie tlk. Ryzykujesz brak wolnych miejsc na własną odpowiedzialność. Albo jedziesz wygodnie albo się śpieszysz. Nie bez powodu na każdym kroku przypominają, że jest pełna rezerwacja miejsc.
@push3k-pro: Okej, mój błąd, chciałem jechać więc zapłaciłem, ale w takim razie powinni zabronić sprzedaży biletów gdzie jest sprzedanych za dużo biletów na za małą liczbę miejsc, czy nie ? Czy lepiej sprzedać dużo biletów aby mieć hajs i #!$%@? mieć w ludzi którzy nie mają miejsc?
Okej, mój błąd, chciałem jechać więc zapłaciłem, ale w takim razie powinni zabronić sprzedaży biletów gdzie jest sprzedanych za dużo biletów na za małą liczbę miejsc, czy nie ?

@JajcaTwojaBroda: Też uważam, że bilety powinny być powiązane na stałe z miejscami, ale choćby z powodu cyrku z matkami z dziećmi ktoś nie chciał tego uporządkować do końca. No i nadal są ludzie co jadą do najbliższego dużego miasta i mają w