Wpis z mikrobloga

@KrisRock według VS data report to jest rzeczywiście tier1 w tej chwili. Szczególnie na wyższych rangach. Ale meta nadal się kształtuje i ciężko powiedzieć czy choćby za miesiąc będzie tak samo dawał radę.
Druga sprawa to fakt, że mage ma obecnie 3-4 mocne archetypy i sporo kart wspólnych. Zrobisz pod jedną talię, to będziesz miał już złożoną połowę innej.
Edit: no tak, sam o tym data reporcie wspomniałeś, więc niepotrzebnie do tego
@KrisRock: tylko pamietaj, ze cos jest tier 1 nie znaczy, ze winratio bedziesz miec 70%, ja gram tym freeze magiem, moj ulubiony archetyp od poczatkow hearthstone, śmiem twierdzić, że b. dobrze umiem grac freeze magiem jako, że tą talią kiedyś 3x wbiłem legendę za czasów mad scientistów. W obecnej chwili w standardzie mam 51% winratio tą talią na 50 kilka gier, gdzie klasycznym freeze z mad scientistami na wild mam 59%.
@KrisRock: Mi osobiście bardziej leży opcja z Flamestrikiem albo Meteorem. Ten Medivh's Valet siądzie ci dopiero gdy masz Ice Blocka założonego. Volcanic Potion robi lepszą robotę w early game. Co do winratio - to zależy. Prosem nie jestem, przeważnie gram aggro taliami, a z rank 4 do legendy miałem 68% w/r. Dobry mulligan to połowa sukcesu w tej talii. Przeważnie dobierałem rękę pod aggro w przypadku warriorów, paladynów i rogali. Najgorzej