Wpis z mikrobloga

Co tu się dzieję, takiego hpye na championów nie widziałem jeszcze jak gram w tą grę. Forum lola, nawet wykop cały zalany w żebraniu żeby ktoś kupił championa albo się zamienił, ci z odrobiną godności wypytują o IP boost, żeby samemu sobie zarobić. Pickowane to dziadostwo jest w każdym meczu, nawet na rankedach 5 minut bo wyjściu ten duet opanował botlane. Nikt nie banuje, bo w obydwu drużynach każdy chce pickować, chyba że ktoś po złości zbanuje. A jak poleci ban to 90% że będzie dodge xD

Liga zwariowała na punkcie tych championów a ja osobiście rzygam tym hypem, a jak trafią się jeszcze jacyś poeci i piszą do siebie czułe słówka jako Rakan i Xayah to mnie aż mdli.
Chyba zrobię przerwę aż ten pociąg się zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#leagueoflegends
  • 3
@meshack: Tęsknie za tym starym lolem i tymi wszystkimi postaciami widzianymi na lane'ach,które dzisiaj nie grają nawet na normalach albo są jakimś pickiem na troll support ()
@OpsMom: Nie jest. Nie widziałem nigdy w życiu, żeby ludzie się aż tak poniżali, żeby żebrać o sprezentowanie postaci, i to nie są pojedyńcze przypadki. Forum lola jest tym zasypana i nawet na zewnętrznych portalach, jak chociażby wykop znajdziesz takie prośby. Hype na nowych champów zawsze jest, ale to co się teraz dzieje to czyste szaleństwo.