Wpis z mikrobloga

Mirki, pomoże ktoś z rozliczeniem, w 2016 roku pracowałem w Polsce, w Niemczech i Norwegii, w 2015 rozliczałem Niemcy i Polskę u nas w kraju, czyli teraz Niemcy i Polskę rozliczam w Polsce a Norwegię osobno? czy wszystkie trzy kraje muszę rozliczyć w Polsce i osobno mogę rozliczać Norwegię bo z tych dokumentów które niedawno dostałem pocztą wyliczyłem że dostałbym od nich zwrot, a boję się że jak dam to u nas rozliczyć to nici z tej kasy xd wie ktoś jak to wygląda? bo przy trzech krajach już całkowicie się zakręciłem :)
#pit #rozliczenie #pit2017 #zeznaniepodatkowe #norwegia
  • 3
  • Odpowiedz
@sunriser90 w każdym kraju osobno i rozlaczasz się z dochodów w tym konkretnym kraju ale powinieneś wykazać ile zarobiles w innych krajach. Tylko wykazać bo w UOG mają umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania
  • Odpowiedz
@slawek89: w 2015 roku rozliczałem Niemcy tylko w Polsce więc teraz miałbym tak nie robić? wtedy byłem tylko 5 miesięcy, a w 2016 tylko 2 miesiące, tylko wykazać to znaczy co trzeba wypełnić pit 36? chciałem online wypełnić bez chodzenia po biurach rachunkowych ale chyba jestem za ciemny na to xd
  • Odpowiedz