Wpis z mikrobloga

@razvizion: wczesniej kupowalem gotowa baze w ktorej byla nikotyna i zrobilem tego naprawde sporo. Wiem jak niebezpieczne jest to stezenie nikotyny i wiem jak sie z nim obchodzic. Chcialem zeby ktos mi tutaj pomogl z kalkulatorem i na szczescie mi sie udalo. Bo nie wszyscy sa tak gownoludzmi jak Skogyr
  • Odpowiedz
@hidedeepinside: Zabrakło odwagi do dordania @ do nicka?
Gównoludziem sam jesteś, zero myślenia, lenistwo, nieróbstwo, tępota.
Dejta mie wszystko na tacy, bom głupi i se nie mogie poradzić.
Ot jaki poziom prezentujesz.
Pogarda.
  • Odpowiedz
@Skogyr: tak braklo odwagi bo internetowo obie strony sa tyle w stanie zrobic, ze az strach. Co jest zlego w tym, ze chce pomocy innej osoby, zeby powiedziala mi gdzie szukac i przeslala mi jakies wartosciowe strony, ktore moga mi pomoc. Ty jestes inwalida spolecznym i ta twoja wiedza odnosnie epapierosow jest tak tajna, ze nie chcesz sie nia podzielic. Typowe myslenie idealnie pod siebie, bo przeciez po co kto
  • Odpowiedz
@hidedeepinside: Mnie w to nie mieszaj, to wolny kraj, każdy pomaga albo nie jak chce i jak ma nastrój. Ja potrafię siedzieć cicho i po miesiąc.

Musisz zrozumieć, że pytania jak Twoje albo prawie jak Twoje słyszymy średnio 1-2 (a czasem i 5-6) razy na tydzień. Sam uwielbiam wyśmiewać szczególnie udane pomysły (typu olejki do aromaterapii jako aromaty).
Standardem na tagu są:
- jaki sprzęt za XX do gigachmur (gdzie XX to zazwyczaj kwota skandalicznie mała na polecenie czegokolwiek co działa)
- jakie są najlepsze liquidy/olejki/soczki (i pretensje że wymieniam takie za 18£/30ml, które dla mnie są
  • Odpowiedz