Wpis z mikrobloga

Cześć, od tygodnia szukam sobie telefonu. Wybór padł na Xiaomi Redmi 4 Pro. Przeglądając portale spotykam różne ceny, okresy gwarancji, wysyłki z Polski i z Azji. Gdzie najlepiej upolować taki telefon? Może ktoś miał podobny problem z zakupem xiaomi? #xiaomi #cebuladeals
  • 10
  • Odpowiedz
@arsonek93: Jak wyżej. Kupiłem taki sam telefon z ibuygou. Płacisz więcej ale masz gwarancje + dostawa w max 3 dni robocze bo dhlem leci paczka. Na telefonie jest oryginalny chiński soft więc jest jedynie wersja chinska i angielska systemu. A co do telefonu to po kilku miesiącach mogę powiedzieć że demonem szybkości nie jest, aparat ma tragiczny jak nie ma dobrego światła, odblokowywanie za pomocą odcisku palca jest super wygodne ale
  • Odpowiedz
Patrząc na procesor i ram raczej nie powinien zamulać. Aktualnie na @Ibuygou nie ma czarnej wersji. Poczekam kilka dni to może się pojawi. Generalnie szukam dobrego telefonu do ceny powiedzmy 1200zł.
  • Odpowiedz
@oxern: Też mam od premiery i nie mówię że się zacina. Wymieniłem jedynie wady które zauważyłem w tym czasie, a że są praktycznie w ogóle nieuciążliwe to też mogę go z czystym sercem polecić
  • Odpowiedz