Wpis z mikrobloga

#pokazkosmetyczke
Wrzucam zdjęcie kosmetyków, których używam od dawna i dobrze się sprawdziły.

1)Make Up For Ever Aqua Brow- nienawidzę cieni i kredek do powiek, bo ciężko dorysować nimi pojedyncze włoski. Aqua Brow i cienki skośny pędzelek są do tego idealne
2)Urban Decay Eyeshadow Primer Potion- najlepsza baza pod cienie do powiek ever- podbija kolory, nic się nie roluje w załamaniu powieki i nie osypuje
3)Milani color statement moisture matte lipstick- ja mam w kolorze Matte Innocence- jedyna matowa pomadka, która nie wysusza mi ust (nie testowałam jakiejś zawrotnej liczby co prawda, ale wolę ją od pomadek z Maka np.)
4)Vichy Dermablend- transparentny puder matujący- działa naprawdę długo
5)MAC róż prasowany- ja mam w kolorze Well Dressed- wydaje mi się, że pasuje każdej kobiecie, ma kolor naturalnego rumieńca. Dużym plusem jest to, że nie da się go nałożyć za dużo ( ͡º ͜ʖ͡º)
6)Tarte Tartelette Amazonian Clay Matte Eyeshadow Palette- paleta z neutralnymi matowymi cieniami do powiek, idealna do zrobienia makijażu zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Niestety niedostępna w Polsce, ja kupiłam na Amazonie.
7)Skin79 super beblesh balm triple functions- jeden z baaaaardzo niewielu kremów bb dobrze wyglądających na jascej skórze w odcieniu żółtym, a nie różowym. Do tego ma wysoki faktor.
8)Clinique lash power mascara long wearing formula- według opisu producenta da się ją zmyć przy pomocy ciepłej wody, mnie się to nigdy nie udało :) Dobrze schodzi przy użyciu płynu micelarnego. Uwielbiam ją dlatego, że jest jedyną maskarą, która nie osypuje mi się pod oczami i nie odbija pod łukiem brwiowym

To by było na tyle jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu. Jeśli któraś mirabelka (węgierka?( ͡° ͜ʖ ͡°)) będzie zainsteresowana, to mogę w innym wpisie wrzucić swoje hity pielęgnacyjne.
SusanStoHelit - #pokazkosmetyczke
Wrzucam zdjęcie kosmetyków, których używam od dawn...

źródło: comment_3tMLzMChU0Dfg2nyPrFMezfQ6JKGA3PD.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@pusheeny: Mam porównanie do Urban Decay, Mac i Inglota, bo głównie cieni z tych firm używam. Moim zdaniem pigmentacja jest super- lepsza niż w pozostałych. Niewielki minus jest taki, że trochę się osypują przy nakładaniu, więc nakładając te ciemne trzeba się zabezpieczyć jakimś pudrem pod oczami :)
Na trwałość nie narzekam- trzymają się od rana do wieczora (na bazie z UD)
  • Odpowiedz