Wpis z mikrobloga

Czołem waleczne Mireczki.

Niestety nie mam dobrych informacji, ale pewnie po tym czasie już raczej nikt nie liczył na cud. Niestety nie udało mi się wypracować legalnej metody na zorganizowanie takiego pomysłu jak #wykopfightclub, jestem więc zmuszony ze swojej strony pomysł i inicjatywę zawiesić. Wymagałoby to ode mnie zbyt dużego nakładu czasu, który jest niewspółmierny do uzyskanego efektu (pomijam już fakt, że tego czasu też już tyle nie mam). Rozmyślałem nad metodami ‘z przymrużeniem oka’ na niektóre prawne aspekty i miałem pomysł jak by to przeprowadzić minimalizując ryzyko. Jednak wyniknęły pewne okoliczności, które też takie podejście każą mi zawiesić.
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak więc jeśli ktoś chce, to polecam zapisać się do klubu sportowego, gdzie pod okiem zawodowca można poćwiczyć, a potem po przejściu odpowiednich badań wystartować w amatorskich zawodach pod patronatem odpowiedniej organizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sztabowy - Czołem waleczne Mireczki.

Niestety nie mam dobrych informacji, ale pewn...

źródło: comment_5E6ayUf2E0saYam1ru4CoQl3SG1MtTZU.jpg

Pobierz
  • 7
Rozmyślałem nad metodami ‘z przymrużeniem oka’ na niektóre prawne aspekty i miałem pomysł jak by to przeprowadzić minimalizując ryzyko


@Sztabowy: A jakby chętne osoby po prostu dały sobie po pysku na spotkaniu? :P.

Jak za dawnych czasów - "na długiej przerwie, w szatni"
Tak więc jeśli ktoś chce, to polecam zapisać się do klubu sportowego, gdzie pod okiem zawodowca można poćwiczyć, a potem po przejściu odpowiednich badań wystartować w amatorskich zawodach pod patronatem odpowiedniej organizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sztabowy: powiedzmy że takie coś mogę zrobić :)