Wpis z mikrobloga

tak na poważnie, to daniel ciągle powtarza, że chce pomóc rodzinie, bla bla bla... tylko, #!$%@?, mógłby przestać kupować jakieś telefony za 3k i inne drogie gadżety a zamiast tego spróbować wyciągnąć Małgorzatę na prostą (na tyle, na ile jest to możliwe) i zająć się zdrowiem Jacy. gość jest wrakiem człowieka, pracuje po kilkanaście godzin na dobę, ma przepuklinę i #!$%@? wie ile jeszcze chorób by wyszło, gdyby został gruntownie przebadany. a tymczasem daniel wykorzystuje go do remontu podlewając w międzyczasie alko. ten sam daniel, który deklaruje, że chce pomóc rodzinie. przecież Jaca w takim stanie nie dociągnie do 50, dla mnie to oczywiste. widzieliście jego twarz w zbliżeniu? obraz nędzy i rozpaczy. teraz są heheszki, sam zresztą jestem tutaj dla beki, wiadomo. ale jak tak dalej pójdzie, to niedługo daniel napisze na fb "w dniu dzisiejszym odszedł od nas Jaca, streamy wstrzymane do odwołania". i heheszki się skończą. do czego zmierzam - może moglibyśmy podczas najbliższego streama gromadnie zwrócić uwagę daniela na ten problem?
#danielmagical
  • 31
@Waldemar_Wpieldor: gdybyś całe życie żył w biedzie to też raz za czasu byś chciał kupić sobie coś z lepszej półki :) a jeżeli Daniel ma zamiar kontynuować jakby nie patrzeć publiczne życie to lepszy telefon mu się przyda. Nie mam o to do niego żalu bo widziałem że nawet ciuchy kupił na promocji, ten telefon to imo jednorazowe szaleństwo, niech chłopak ma :)
@Waldemar_Wpieldor: Szanuję. Wiesz, to nie był żaden atak, po prostu jak trzymam kciuki za tym żeby Łukaszowi, Sebie i Danielowi się udało i nie byli obrazem Jacy i Gochy, tak właśnie ta ostatnia dwójka jest mi obojętna, jeśli chodzi o ich los. Sami na taki zapracowali. Co nie zmienia faktu, że lubię ich jako postaci drugoplanowe w serialu Zwierzyńscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waldemar_Wpieldor: patologia się sama z patologii nie wyciągnie. A już #!$%@? na pewno nie pod wpływem pieniędzy. Nie sądzę żeby wykopki na serio przelewały Jacy czy Danielowi kasę na to żeby on się naprawił. To wszystko jest po to, żeby dalej był jaki jest, a nawet żeby jeszcze bardziej #!$%@?ł.
@Waldemar_Wpieldor:

A ja stanę trochę w obronie Daniela. Osoby uzależnione od alkoholu w takim stopniu jak Gocha która #!$%@? im regularnie browary i nic nie robi, chodzi na bombie przez cały dzień nie jest tak łatwo skierować na odwyk. Dam se rękę ciachnąć, że dobrowolnie się nie zgodzi, a jak nie dobrowolnie to niebieska karta chyba tylko może pomóc. Druga sprawa to gadżety, telefony itd. powiedzcie szczerze, gdybyście całe życie mieli
a zamiast tego spróbować wyciągnąć Małgorzatę na prostą (na tyle, na ile jest to możliwe) i zająć się zdrowiem Jacy


@Waldemar_Wpieldor: Pozdro xD W przypadku takich ludzi jak Gocha i Jaca, powodzenie misji to jest chyba niemożliwe. Co do jego zdrowia, tak, zgadzam sie, to konieczność. Pamiętam jak była akcja z kasą dla Jacy, to ktoś rzucił pomysł, żeby przeznaczyć ten hajs na jego zęby, jakieś kursy czy coś. I to
@Waldemar_Wpieldor: po 1 - żeby wyjść z alkoholizmu to trzeba samemu chcieć coś z tym zrobić. myślisz, że odwyk to jakieś cuda na kiju, które magicznie leczą z alkoholizmu? w chorej osobie musi być chęć zmiany swojego życia. bez tego nie da się alkoholizmu wyleczyć.

po 2 - każdy ma inne poczucie "dobra". daniel wychował się w takiej rodzinie jakiej się wychowal i dla niego dobrem jest podzielić się czteropakiem z