Wpis z mikrobloga

Laska dzisiaj przyszła do #pracbaza w tłustych włosach. Ale takich tłustych jak by #!$%@? olej sobie na głowę wylała XD Świecą się jej te kłaki jak psu jajca. Ja rozumiem, że nie każdy potrafi dbać o higienę ale umyć włosy chociaż co drugi dzień to można. W ogóle to czasem widziałem, że używa też suchego "szamponu" (wynalazek dla brudasów którym nie chce się myć głowy).

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

  • 38
  • Odpowiedz
  • 10
Ja ostatnio zapomnialem w piecu napalic a rozowa mi wyskoczyla ze wolna chata no to jak tu nie skorzystac a ze dlugie tluste kudly to pierog moglby wyschnac na ich widok, wtedy przypoknialo mi sie ze mloda myla wlosy maka jak spalismy w busie na wakacjach to zrobilem tak samo. 2 szklanki maki na glowe rozczesuje a tu nic nie pomaga wlosy cale biale , czas ucieka jej rodzice za godzine wroca
  • Odpowiedz
  • 0
@noicoztego no nie ogarniam do teraz jak to zrobic wlasciwie xD pamietam ze mloda miala jakis proszekPODOBNO z maki wczesywywala to we wlosy jak nie mielismy sie gdzie umyc na wakacjach i wlosy ladne, pachnace, czyste a nie bialy tlusty szajs xD
  • Odpowiedz
@toxarz może siostra miala jakis specyfik, tylko po prostu padleś ofiarą bardzo przemyślanego trollingu? Pomyśl nad zemstą. Proponuję zakręcenie kostki rosołowej w słuchawce od prysznica, gdy siostra będzie się szykować do kąpieli.
  • Odpowiedz
@fastest_man_alive: Jeśli ktoś używam suchego szamponu zamiast mycia głowy to fakt jest to wynalazek dla brudasów. Jednak ja np używam go do tapirowania włosów.

@toxarz: Ja muszę myć włosy codziennie, więc nie zdarza mi się chodzić w tłustych. Ale jakbym miała jakieś wyjście to umyłabym włosy nawet w wodzie mającej 1 stopień Celsjusza. Nie ma opcji żeby wyjść z domu z oliwą na głowie.
  • Odpowiedz
  • 2
@1dziewczyna_szamana Czasem nie da rady , spalismy pod biedra w centrum jakiegos miasta na pomrzu, miski nie mielismy wiec nie szlo umyc glowy :D Za to w inne dni na bogato woda na gazie cieplutko i prysznic na polu jakiegos.rolnika czy innym.lesie :D
  • Odpowiedz