Wpis z mikrobloga

Sędziowie w obu meczach zaprezentowali się bardzo słabo, ale w obie strony. Nie było karnego w pierwszym meczu, był spalony przy golu samobójczym Ramosa, nie było czerwonej kartki dla Vidala, była czerwona kartka dla Casemiro (druga żółta), był spalony przy pierwszym golu Cristiano, drugi spalony jeśli był to milimetry i trudno mieć pretensje do sędziego. Szkoda, że Real wygrywa w takich okolicznościach, bo subiektywnie byl lepszy. Mam nadzieję, że będzie dane Realowi wygrać z Bayernem na równych warunkach. Na pewno był to mecz godny finału, obie drużyny sprezentowały nam niesamowite emocje i świetny dwumecz. Szkoda jedynie, że sędziowie nie nadążyli za piłkarzami. Mimo, że jestem kibicem Realu i się cieszę to pozostaje niesmak, zawsze przykro wygrywać w takich okolicznościach. Moim zdaniem nieuczciwe jest wyśmiewanie piłkarzy Realu po meczu, bo nie oni są winni tej sytuacji. Obiektywizm przede wszystkim, dlatego jak nigdy chcę przyspieszenia rewolucji i wprowadzenia technologii VAR. #mecz #realmadryt #bayernmonachium #ligamistrzow #pilkanozna
  • 2