Wpis z mikrobloga

@NH35: wszystko zależy od tego jak Twoje oczy reagują na soczewki. Ja swoje mogę nosić max kilka godzin, potem bolą mnie oczy. Podejrzewam, że po nocy z soczewkami, rano nie byłabym w stanie otworzyć oczu. Mojej siostrze soczewka złamała się podczas snu i musiała jechać na pogotowie bo nie mogła jej znaleźć w oku (pół znaleźli, drugie pół wyszło po kilku dniach). Ogólnie nie poleca się spania w soczewkach, które nie
@clsn2: Lepiej je zostawić na oczach na tę jedną noc. Jak raz trzymałam w nocy soczewki w zwykłej wodzie, to rano miały one jakoś twarde krawędzie, w ogóle ciężko było je założyć, były niekomfortowe i piekły mnie po nich oczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja swoje mogę nosić max kilka godzin, potem bolą mnie oczy. Podejrzewam, że po nocy z soczewkami, rano nie byłabym w stanie otworzyć oczu. Mojej siostrze soczewka złamała się podczas snu i musiała jechać na pogotowie bo nie mogła jej znaleźć w oku (pół znaleźli, drugie pół wyszło po kilku dniach).


@kicioch: Nie do uwierzenia. Na przykład ja potrafiłem ponad tydzień chodzić bez ściągania (kilka razy w życiu byłem do tego
@clsn2: nigdy nie śpij w soczewkach, czasem spałem w nich i narobiłem sobie biedy w postaci owrzodzenia rogówki. Z dnia na dzień okropny ból oka, ropa, i brak widzenia na okno przez parę miesięcy. Od razu do szpitala na 2 tyg trafiłem i jakoś się wykaraskałem w miarę, ale nigdy tego nie powtórzę ;]