Wpis z mikrobloga

socjalizm jest gorszy od nazizmu

@Hamouma: To to samo przecież...


@daj_pan_spokoj: LOL, i ty takie bzdury piszesz? Nazizm jest prawicą i tak jest powszechnie klasyfikowany. Nie jest ani technicznie socjalizmem, ani definicyjnie, nigdy nie był nim też w praktyce. Jest zdegenerowaną odmianą terceryzmu włoskiego, poprzez rozdęcie jego prawicowej składowej, czyli nacjonalizmu zamienionego w szowinizm. Za lewacki i socjalistyczny nie chcą go uznać tak mało znane uczelnie jak Berkeley czy Harvard
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Ty jako prawicowy dyktator in spe będziesz się wił, smaru używał, bronił się, ale obserwacje poczynione na podstawie obrazków są jasne: twój wynik na osi wolnościowej to okolice -7, natomiast wśród prawdziwych wolnościowców, a nie deceptywnych zamordystów, osiągane są wartości poniżej -8. Jak na starość z Maurycego wyszedł w całości sadysta i kontrolujący, tak te wyniki testu bezsprzecznie wskazują, że to lewicy kapitalistycznej bliższe są ideały wolności, a dla najbardziej
  • Odpowiedz
A daj spokój, w tym wątku zabrakło tylko mojego ulubionego Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników.


@shadowboxer: A daj spokój, w tym wątku zabrakło tylko mojego ulubionego Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: no jest. Prywatnie uważam się za konserwatystę (w pewnym sensie), ale to w żaden sposób nie rzutuje na moją wizję ustroju (albo raczej jego braku). Mimo to te poglądy znajdują wyraz w przesunięciu mnie w górę, ku autorytaryzmowi, co jest jasnym absurdem.
Generalnie pytania mają podtekst, że jeżeli coś ci się nie podoba to na pewno chciałbyś tego zakazać jak jakiś etatystyczny podczłowiek.
  • Odpowiedz