Wpis z mikrobloga

@Naxster: AoT korzysta po prostu ze schematów, które każdy zna, ale nie każdy chce stosować. Ma trochę materiału dla dorosłych widzów, krew, masowa śmierć i poczucie bezradności. Poza tym, co jest plusem dla osób, które nie są tak związane z anime, nie ma elementów typu kocice, furry itd. No i w sumie co najważniejsze i co jest rdzeniem tego anime - muzyka i animacja.
@FireDash: No do AoT trzeba być znawcą anime pfffffhaha xD A potem piszesz, że są plusy dla osób które z anime nie są tak związane. C'mon. AoT to bardzo dobra bajka na wejście w anime jak się ma to naście lat, podobnie jak kiedyś było z Death Note, ale jak ktoś się już zagłębi to znajdzie dużo lepsze serie.
@FireDash: No nie przesadzajmy już, większość moich znajomych która tytanów krytykuje ecchi za ideał nie uznaje z pewnością. Ale być może ja po prostu się fanami ecchi nie otaczam. Takie serie bardzo często są przehajpowane, a ty obroną nazywasz mierną próbę pociśnięcia komuś, kto tak twierdzi. Ja sam tytanami się początkowo podjarałem mocno (pierwsze 2-3 odcinki), ale z odcinka na odcinek było już tylko gorzej i bardziej przewidywalnie
@razenas: Mam wrażenie, że jest to doczepienie się dla doczepiania, tylko dlatego, że coś jest popularne i ma wysoki budżet, przez co stało się zbyt normickie dla typowego fana anime. Oczywiście, że seria ma wady, i na pewno są rzeczy bardziej niezwykłe od niej, ale nie przesadzajmy. Według mnie jest to zdecydowanie lepsze od miliona podobnych do siebie moe chińskich bajek od kyoto animation i innych. Bo niby one oferują coś
@FireDash: Będziesz tak temat w temat prawił jaki to Atak Tytanów jest wielki i przełomowy i poziom wyżej niż Naruto czy Fairy Tail (co za osiągnięcie!) - a prawda jest taka, że na SnK żaden szonenowy noobek nie psioczy. Zarzuty mają głównie 2deep4u snoby tak jak np. ja, którzy mają wąty co do dłużyzn, przeładowania obsady nastolatkami bez dobrego powodu, czy brakiem jaj żeby zabić którąkolwiek z głównych postaci (twórca przyznał
@razenas: nie ma nic złego w tytanach ani niczego szczególnego. Tak samo jak się ludzie podniecali mirai nikki, Another, Btoom, SAO, Nanatsu no Taizai, Tokyo Ghoul, Magi, Kuroko no Basket, Yowa pedal, Kill la kill, log horizon, golden time, haikyuu, free, overlord, prison school, arslan senki, junketsu no maria, triange X, re:zero, no game no life a więcej mi się nawet nie chce ostatnie kilka lat - tytuły za dobre by