Wpis z mikrobloga

Bale znowu kontuzjowany, jestem jego fanem, ale ciągłe kontuzje w końcu mogą zadecydować o jego przyszłości w Madrycie. On już moim zdaniem nie stanie się liderem tej ekipy. Tak z ciekawości sprawdziłem czas jego kontuzji po przybyciu do Realu. Przyszedł do Realu w 2013 roku, kontuzjowany był przez 193 dni, co daje 27 tygodni, opuścił przez to 39 meczów. Dla porównania Ronaldo od 2009 roku był kontuzjowany przez 239 dni i opuścił 35 meczów. Na przykład Benzema tez gra od 2009 roku i opuścił 36 meczów. Statystki są bardzo złe, mając z tylu głowy jeszcze cenę jaka zaplacil Real za Walijczyka i fakt, że jeszcze jest w optymalnym wieku i można za niego dostać niemałe pieniądze, na miejscu władz Realu zastanowiłbym się nad sprzedażą Garetha. Myślę, ze chętnych by nie brakło (szczególnie w Anglii). Fakt, że Benzema jest nie do ruszenia sprzyja tej transakcji. Dodatkowo rok wyborczy, Perez dawno nie #!$%@?ł rekordu - to wszystko sprawia, iż ktoś z tercetu BBC prawdopodobnie będzie musiał odejść. Jeśli miałbym stawiać to wytypowałbym właśnie Walijczyka. A Wy co o tym myślicie? #realmadryt
  • 15
@grave

ktoś będzie musiał odejść


Chciałbym żeby był to właśnie Perez, a za transfery w końcu odpowiadał ktoś kto się na tym zna, czyt. dyrektor sportowy. Ale o czym ja marzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do BBC, to irytuje fakt stawiania na nich za wszelką cenę, no ale gwiazdy muszą grać.

DeGea/Donnaruma na bramkę, Lukaku na ŚN. Ewentualnie Ronaldo na ŚN, a na skrzydło James lub ktoś
@urbi727 tak, pozegnajmy Pereza. Pamiętasz co było przed nim? Pamiętasz jak po dymisji Calderona kibice blagali, żeby wrócił Perez? Wyrzucić Prezesa dzięki któremu jest się znów najlepszym?

Lukaku... to jest piłkarz który nadaje się do przeciętnego klubu. W chelsea dawał dupy.

ISCO ZA KROSSA, brak słów.
@sonmc od razu widać, że nie oglądasz Premier League, w Chelsea dawał dupy, ale to było kilka lat temu i zagrał tam raptem kilka spotkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czym argumentujesz Krossa w pierwszej 11-tce? Bo moim zdaniem i chyba nie tylko moim, od co najmniej 2 miesięcy nie wnosi do gry nic oprócz kopania różnych. Tylko nie mów proszę, że jest dojrzały taktycznie itp, bo na
@urbi727 o lukaku spierać się nie będę, każdy ma swoje typy.

Czym argumentuje? Może tym że grają na zupełnie innych pozycjach? XDDDD

Poza tym, chyba tylko twoim zdaniem i wielkich znawców nic nie wnosi. Isco na bank wnosi więcej, szczególnie patrząc na to ze prawie nie gra ; )
@urbi727: ja jednak wolałbym żeby Perez został, ale tak jak mówisz zatrudnił dyrektora sportowego - taki Monchi sprowadziłby nam na pewno kilka perełek.
Lukaku jest świetny w tym sezonie, ale obawiam się, że to nie typ napastnika, którego Real potrzebuje, wolałbym już Dybale/Aubumeyanga, ale to nie koncert życzeń i na pewno ktoś podejmie lepsza decyzje niż my. Chociaż jestem niemal przekonany, że Benzema zostanie.
James zdecydowanie wyczerpał cierpliwość Bernabeu, chociaż tak
@urbi727
@sonmc
Aż nie wiem, które stwierdzenie jest bardziej absurdalne - że Kroos nic nie wnosi, czy że Lukaku nadaje się tylko do przecietnych klubów xd Gościu jest obecnie najlepszym napastnikiem PL, a co do Niemca to przecież to jest człowiek maszyna z chirurgiczną precyzją podań, mało kto potrafi zapewnić taką równowagę w środku pola, IMO w obecnym sezonie daje zespołowi znacznie więcej niż Modrić
@Zlpnc @grave Dobra z tym "nic" może przesadziłem xd Ale na pewno Isco zasługuje na co najmniej tyle samo minut. Po drugie więcej szans powinien dostawać Kovacic, ewentualnie wypożyczenie do dobrego klubu, bo marnuje talent na ławie.

Co do Lukaku, myślę że niszczyłby tych kruchych hiszpańskich obrońców i strzelał 100-tki, a to przy takich skrzydłach wystarczy. Dodaktowo uzupełniałby się z Benzemą idealnie.

Auba imo nie, bo to kolejny "skrzydłowy". Dybala imo nie,
@sonmc wpływ na to może mieć fakt, że nie gra w klubie któremu bliżej do sredniaka niż topu, zresztą w Hiszpanii mialby komu strzelac
@sonmc no ja w ogole jakos nie potrafie go sobie wyobrazic w koszulce Realu i watpie zeby taki transfer mial miejsce, ale Lukaku jest dzik imo i jestem mega ciekaw gdzie pojdzie w tym oknie