Wpis z mikrobloga

Przetestowałem właśnie #ragemp do #gtav czyli modyfikację do GTAV działającą tak samo jak #samp do GTA:SA.

Pierwsze wrażenie było pozytywne: nic się nie zacina, kilka raczkujących serwerów a na każdym z nich kilku ludzi i kilka podstawowych komend. Dość dużo obiektów na mapach, niestety przeważają tam rosyjscy gracze a w dużej ilości przypadków Rosjanin + RPG = Trolling. Support samej modyfikacji świetny, można popisać z nimi na Discordzie. W modyfikacji działają inne modyfikacje na handlingi i grafikę innych nie testowałem, jest dość fajna zabawa z kumplami i zachęcam do grania większą grupką. Jeśli programiści serwerów się postarają mod może przewyższyć w możliwościach GTA:Online. Na tą porę należy traktować jako ciekawostkę a nie zmianę z #gtaonline. Czekam jeszcze na #gtaorange i po porównaniu otworzę serwer na jedną z tych modyfikacji.

Link do projektu
http://rage.mp
  • 11
@bscoop: jeśli chodzi Ci o FiveM chodziło o to, że on korzystał z kodu GTA:Online a Take Two czyli wydawca nie chciał dawać tego co piratom co legalnym nabywcom. Ten korzysta z kodu GTAV i jak narazie Rockstar nie zajmowało się tego typu modami
@pyrpl a misje itp są Z orginalneg online typu te magazyny, biura i czy mozna kupowac pojazdy z dlc czy sa mieszkania z online? I czy jest jakis kreator postaci czy biegaja same trevory i frankliny? I jak wyglada sprawa kont czy zapisuje ilosc hajsu itp?
@666Krzysiek666: nie ma tych misji bo inaczej byłby pozew. Kasa się zapisuje jak będzie zaprogramowane to będzie można auta kupować. Postacie można zrobić za pomocą trainera czyli można własną postać zrobić. Za to można fajne mody instalować i się bawić z kumplami (ʘʘ)
@pyrpl ja niestety przez glupote wylapalem perma ale juz mi sie nudzilo w Online dzisiaj zainstalowalem sobie gta sa i mod mta sa i wow serwery te dobre jeszcze sa pelne na jednym bylo 430 osob