Wpis z mikrobloga

#ios #apple #telefony

Zastanawiam się nad zmianą telefonu, myślałem też trochę nad apple..ale nie wiem, czy jest sens kupić 5s skoro są teraz nowsze? Kiedyś ktoś mi powiedział, że jeśli brać iphone to tylko najnowsze, bo słabo wygląda potem wsparcie tych starszych.
Jakie są Wasze opinie na ten temat?
  • 28
@DarkSoulxx iphone'a warto kupić jedynie w momencie kiedy masz macbooka, bo te dwa sprzęty dobrze ze sobą współgrają. Jeżeli nie posiadasz maca to polecam androida, jest to bardziej otwarty system i wsparcie dla starszych wersji androida masz tak naprawde cały czas. Na iphonie nie pobierzesz filmu ani muzyki bez podłączenia do itunes i synchronozacji z komputerem + większosć aplikacji jest płatnych.
@1788: @szopenhauerka: @DarkSoulxx: zgadzam się i polecam, jestem uzyszkodnikiem SE od kilku miesięcy po przesiadce z 5s i jestem bardzo zadowolony. Czas pracy baterii jest turbo wydłużony w porównaniu do 5s 6s i 7, bebechy praktycznie identyczne jak 6s wiec po co przepłacać. Bawiłem sie 7 i 6s ale różnic nie zauważyłem. Poza tym jest mały i dobrze mieści sie w kieszeni marynarki