Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jedno, nie jestem tutaj od dawna. Dlaczego tutaj panuje przeświadczenie, że nowi użytkownicy tejże witryn są źli, niedobrzy i są automatycznie skreślani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie, którzy są tutaj dłużej czują sie wyżsi, lepsi, mądrzejsi, co jest oczywiście #!$%@?ą głupotą.
Mam rozumieć, że w realnym życiu inni Was wyzywaja i sie nad Wami znecaja, dlatego tutaj musicie pokazać jakimi to nie jestescie krolami świata?

Co mi to da, że moj nick stanie sie pomaranczowy, bede lepszy od innych? Nie sądze.
Mam nadzieje, ze tych wszystkich cweli, ktorzy pluja na prawo i lewo, jacy to oni nie sa fajni, bo sa od miesiaca na wykopie i maja "lepszy" nick, sfinks zje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 55
  • Odpowiedz
Nie "lepszy" tylko po prostu więcej się nauczysz o tym serwisie i trochę zrozumiesz tutejsze "tradycje".
  • Odpowiedz
@must Bo posiadanie konta na portalu internetowym przez jakis czas to nie jest żaden wyczyn, czy oznaka intelektu. Tak wśród zielonek, pomarańczy i bordo jest mase debili, ludzi, którzy chcą się poczuć lepsi od innych. Posiedzisz tu trochę to zrozumiesz jacy tu ludzie siedzą. Ciężko o merytoryczne dyskusje.
  • Odpowiedz
@must Zielonki nie powinny tak się przejmować tym "usuń konto". To taki nasz sposób na witanie nowych użytkowników na wypoku. Ty jesteś wyjątkiem i faktycznie powinieneś usunąć konto.
  • Odpowiedz
@must:
Pewnie dlatego, że jakieś 4/5 zielonych to ludzie, którzy nie znają charakteru Wykopu i przyszli tu sobie pospamować, powyzywać, siać swoją polityczną propagandę, manipulować głosami (HIT!) zakopując/wykopując znaleziska. Pozostałe 19% to multikonta atencjuszy/trolli xD, których Wykop przetrawił i wydalił. Ten 1% to prawdziwi nowi użytkownicy. Tak swoją drogą - twój pierwszy wpis na Mirko to: "ale wy jesteście gupi, w ogóle przegrywy z was", więc twoje późniejsze zdziwienie "dlaczego
  • Odpowiedz
@jurek-xd: nie mow mi co mam robic ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz