Wpis z mikrobloga

Było śmiesznie, już nie jest. Nadal twierdzę, że ludzie tego rodzaju nie powinni być w żaden sposób finansowani, połowa pójdzie na bluzy z croppa, druga na harnasie, fejm się skończy, koleś mając 20+ lat nie hańbił się nigdy pracą, zakładam, że o jakimkolwiek wykształceniu też nie może być mowy, oj będzie go bolało.
#danielmagical
  • 24
Tak bardzo mnie piecze dupsko. Zawsze chciałem zalewać pałę w jaskini z porozrzucanymi wokół ciuchami i wysłuchiwać ryków #!$%@? rodzicielki z disco polo i dźwiękiem walających sie butelek w tle. Tego rodzaju ludzie nigdy nie będą bogaci, bo są ubodzy mentalnie. Przywykli do pewnych standardów i tego już nie zmienią o ile nie wypracują lepszych nawyków. Coś na zasadzie przypadkowych farciarzy z lotto, którzy w rok potracili fortuny.
Dzieli się od razu wszystkim co dostanie, pomaga bratu i robi akcje charytatywne, tak nie robią mentalnie ubodzy ludzie. Jak widzisz tylko złą stronę to trudno żebyś twierdził inaczej.
@pieczarkowy widywałem go już kawał czasu temu na hitboxie, to niczego nie zmienia.Ja rozumiem, że wam się wydaje, że czynicie dobro, dając mu pieniądze, a Daniel jest taki dobry bo kupi ubrania bratu. Jednak nie przeszkadza mu to w tym, żeby przy tym samym bracie zalewać pałę z matką alkoholiczką i rzucać #!$%@? po nocach.
@platwi: no zdecydowanie lepiej dla niego byłoby, bycie najsympatyczniejszym elektrykiem w toruniu zarabiając przy tym regularnie 2 tysiące na rękę. niż będąc showmanem zarabiać 1k(tyle mógł zarabiać przed tym zastrzykiem popularności?)-35k. zapewne wtedy łatwiej byłoby tego jego brata jakoś do porządku ustawić, jak i pod względem standardu życia zapewne Daniel by zyskał. tak to ta rodzina przyzwyczaja się do łatwych pieniędzy, równie łatwo je wydaje, a ten młody wyciąga wnioski. Daniel
@ButelkaBezKaucji: dla czego ból dupy? ja bardziej współczuje krótkowzroczności niż czegokolwiek zazdroszczę. chłopak teraz dostaje 4k w dobry dzień i myśli, że tak będzie wiecznie, nie racjonalizuje wydatków, bierze rzeczy na raty, których nie będzie w stanie spłacić za 5-6 miesięcy jak już spadnie hype na niego. myślę, że za tydzień, dwa, rozpocznie się mocna tendencja spadkowa w kwestii widzów, dotacji, więc z czasem znów będzie musiał wrócić do życia za