Wpis z mikrobloga

Na fb wiedzą jaka góra do spinnera i jakie zasilanie pod chmurę ale na to pytanie nikt sensownie mi nie odpowiedział.
Zamierzam zrobić zakupy na GB za kwotę 55 - 75$. Najprawdopodobnie celnicy zatrzymają paczkę do kontroli. Już trochę rzeczy zamawiałem z Chin i wiem jak przebiega procedura czyli screen z aukcji i potwierdzenie zapłaty. Ale efajek jeszcze nie zamawiałem. Mam wysłać prawdziwe screeny czy jest na to jakiś patent?
#epapieros #epapierosy
  • 15
  • Odpowiedz
@Zdupcyngiel:
@komorniq: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale wiecie, że wszyscy zamawiają i nie ma problemów żadnych jak dotąd?
@xGogi: Na razoe da się bezpiecznie zamówić. Nie mówię, że nagle po pół roku się nie obudzą i że Twoja paczka będzie pierwsza zatrzymana, ale na razie nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750 a w czym problem? Napisałem że jest zakaz i mogą się #!$%@?. Ja już nie zamawiam, nawet przestałem vapowac. Powiedziałem co wiedziałem. Jak sklep oznaczy to inaczej niż e papieros to jest szansa że nie zajrzą. Ale tak na prawdę to różnie może być. Z tego co słyszałem to zamawianie poszczególnych części w osobnych paczkach pomaga zniwelować szansę na konfiskate
  • Odpowiedz
@komorniq: jak dotąd nikomu nie zatrzymali paczek, jedna przyszła z dopiskiem, że niezgodne z dyrektywą ale przyszła. Przestań się mądrzyć, bo robisz z siebie głupa
  • Odpowiedz