Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sytuacja wygląda tak: poznałem dziewczynę 5 miesięcy temu przez internet, i sytuacja wygląda tak, z początku traktowałem ją jako koleżankę, była (i wciąż jest) mną zainteresowana, sama zaczyna kontakt. Po jakimś miesiącu zaczęły się pojawiać plany spotkania, które właściwie szybko doszło do skutku, spędziliśmy parę godzin, dużo się śmiejąc, jednak z mojej strony stulejka dała o sobie znać i bałem się dotyku, było go mało xD jednak spotkanie i jego elementy wspominała przez długi czas. Minął niecały miesiąc od spotkania, wysłałem do niej list, jej mama się o nim dowiedziała, myslała, że jestem jej chłopakiem, ona streściła mi jej rozmowę z mamą, powiedziała jej, że jestem jej kolegą. Tydzień później znów się spotkaliśmy, było znacznie lepiej, z mojej strony było więcej dotyku, na koniec dałem jej buziaka w policzek. No i teraz zbliża się trzecie spotkanie. Niedawno w odpowiedzi na jakiś śmieszny obrazek nazwała mnie "najlepszym kolegą :)". No i ogólnie nigdy takiej sieczki nie miałem, z jednej strony tęskni za mną, wykazuje zainteresowanie, trafiają się podteksty, umiemy się rozsmieszyć i czuję, że fajnie by nam było, a z drugiej czuje niemiłosierny powiem friendzona. O i jeszcze jedna sprawa. Jakiś czas temu jej koleżanki napisały do mnie w tajemnicy przed tą dziewczyną i spytały czy mógłbym przyjechać na bal jako towarzysz dziewczyny którą poznałem, bo ona niechętnie do niego podchodzi i na pewno przyjdzie sama, jestem również pewien, że nie spotyka się z nikim innym, i raczej nie pisze z nikim innym. Dajcie jakieś rady co do tej kolejnej "randki", teraz albo nigdy xD na pewno w jakiś sposób przekażę w odpowiednim momencie, że zależy mi na czymś więcej niż przyjaźni. Oboje mamy niewiele lat, ja 20, ona 17. Jest nieśmiała, niepewna swojej urody, nie wiem czy miała kiedykolwiek chłopaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania Ja bym postawił na coś więcej niż buziak w policzek, możliwe że jeśli jesteś faktycznie pierwszy do tego starszy liczy na twoją inicjatywę. Tylko też nie mam namyśli BDSM itp. W skrócie spróbuj ją pocałować tak jakbyś widział w niej potencjalną dziewcznę, jak Ci zgasi to rzeczywiście friendzone ale lepiej wiedzieć wcześniej niż później. Ogólnie sądzę, że masz szansę tylko wykonaj pierwszy ruch.