Wpis z mikrobloga

nie wiem ludzie, sadzicie sie o to, ze daniel wyrzekl sie guzika z rodziny zwierzynskich a imo zrobil to slusznie. mieli wczesniej spine o jakas dziewczyne, guzik obrabial mu dupe, probowal przekonac do rafonixa, w dodatku dzisiaj bylo #!$%@? ze jada na kawe do isamu (xd). na poczatku byl seba out bo sie peszyl przed kamerka, pozniej kazdy juz pisal zeby seba zakladal swoj wlasny stream, ludzie go pokochali a o guziku zapomnieli. zrobila sie badz co badz mila atmosfera w domu zwierzynskich (pozdro gochabaal), kazdy z kazdym jak w rodzinie. nagle wraca guzik, szydzi z seby, drze #!$%@? na caly regulator i nie mowcie ze nie, ale jest typem osoby ktora lubi byc w centrum uwagi, pokazywac, ze to ona jest najwazniejsza. no #!$%@? ja i wiele innych osob czegos takiego nie lubi i odkad on sie pojawil na streamie, to cala magia zwierzynskich prysla i nie piszcie, ze nie.

chwala mu za wczesniejsze dymy z danielem, za ten mop, telewizor i tak dalej, ale odkad sie pojawil zrobilo sie po prostu zbyt tloczno. miejsce kumpla-pupila daniela powinno byc obsadzone przez jedna postac pierwszoplanowa i w mojej opinii powinien byc to seba, pocieszny baobabik.

i nie #!$%@?, ze nie ma go kto obronic jak co 10 minut pod dom daniela podbiega 5 widzow po zdjecie, zreszta seba nawet ostatnio ryj za magicznego nadstawil.

tl;dr
guzik morda spoko, ale psuje klimat zwierzynskich. z nim teraz to juz nie jest to samo co przed tym jak wyjechal do pracy, niestety ale to jest prawda. zreszta nikt im nie kaze konczyc przyjazni ze wzgledu streama.
#danielmagical
  • 2
@BAGGER : Oglądam Magicala już od dłuzszego czasu i powiem, że dawne dymy Magicala i Guzika były spoko, ale stety lub niestety to uległo zmianie. Teraz Guzik za bardzo leci na hajs Magicala i wszędzie go pełno na Daniela streamach. Przykład? To, że streamował dzisiaj na grupie Daniela i mówił o ich planach, gdzie Magical w komentarzu mu pisał, żeby o niepewnych planach nie gadał, a dopiero mówił wtedy kiedy to będzie