Wpis z mikrobloga

Pomocy! Odkąd trafiłem Ronaldo w paczce zapomniałem jak się gra albo nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wcześniej regularnie wbijałem złoto 1, a w tym tygodniu skończę na srebro 1. Doradźcie jak ulepszyć te składy (pierwszy tutaj, drugi w komentarzu).
Jak to też nie pomoże, to za tydzień usuwam tę grę w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#fut
Pobierz urbi727 - Pomocy! Odkąd trafiłem Ronaldo w paczce zapomniałem jak się gra albo nie wi...
źródło: comment_mPJemgLRAmvtwyXEQ83rn7uBCKo7yuet.jpg
  • 9
@urbi727: odkad masz Ronaldo to przeciwnik ma wiekszy handicap. Zamiast Ronaldi wstaw jakiegos brazowego i zrob w 1 minucie zmiane. Pomoze


Jesli chodzi o sklad to hm trudno cos mu zarzucic. Mozesz sprobowac Koke ( ͡º ͜ʖ͡º) na serio u mnie to taki Kante ofensywny, wszedzie jest, Jordi Albe lepsza szybkosc, na bramke IFa Asenjo no i na RW zmiane tylko nie wiem kogo. Mozesz sprzedac
@zakmacher Koke sprzedałem po kupnie Kovacica więc odpada, a z tym brązowym spróbuję, bo coś musi być na rzeczy, choć do tej pory nie wierzyłem w handicap ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@urbi727: niepotwierdzona niczym teoria, ale przeciwnicy bardziej się spinają jak widzą Ronaldo czy ogólnie drogie składy po drugiej stronie, więc siłą rzeczy gra się trudniej :P (przynajmniej ja tak mam, że jak widzę dobry skład po drugiej stronie, to bardziej się staram)

Co do składu, to bym tylko Rakiticia na Modricia wymienił.
@xDgg: @arko123: chyba na razie zrobię takie zmiany. Isco w tej samej cenie na PC, co Modric, a staty ma lepsze na futheadzie. Depay wchodzi z ławki na początku. Dodatkowo spróbuję Ronaldo na ST.

Kusi mnie opcja: Tolisso, Lacazette i Depay, ale na razie mnie na nich nie stać, chyba że sprzedałbym Ben Yeddera, a chyba nie jest słabszy od Laca IF 86.

Jedno pytanie: Isco prawdopodobnie dostanie następnego IFa
Pobierz urbi727 - @xDgg: @arko123: chyba na razie zrobię takie zmiany. Isco w tej samej cenie...
źródło: comment_eWhKMXxfTextJiOqmSNqiNezAuXZs54L.jpg
@urbi727 Zawsze możesz używać Ben Arfy i NIF Laca do czasu uzbierania coinsów, też bardzo fajna opcja, według mnie lepsza od tego co masz teraz. Spróbuj przede wszystkim tej formacji, którą wysłałem, możesz ją zmienić podczas meczu, i daj Yeddera na CAM i Ronaldo ST. Tam są zdecydowanie najlepsi. Aha, no i wytyczne dla napastników "get in behind" koniecznie.

Ceny powinny spaść, ale też nie jakoś bardzo. W każdym razie warto poczekać.