Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@rezerwowy w poprzednim aucie wymieniłem całą sprezarke sam więc coś tam wiem ale tam za cholerę nie mogłem odkręcić śruby trzymającej sprzęgło ;) raczej udam się z tym do mechanika ale ciekawy jestem ile mnie skasuje za taka wymianę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Issac kupiłem z 2 tyg temu sprowadzony i tu dzisiaj taka niespodzianka. Ogólnie bym o tym nie wiedział ale taki specyficzny odgłos teraz wydaje ;)
  • Odpowiedz
@mjandy: jak to mawiają - na dwoje babka wróżyła :) ja sądzę że nie powinno się nic stać bo pasek w miare równo jest prowadzony na pozostałych rolkach... ale jak cos źle pojdzie i pasek trafi na zadzior to pewnie pęknie albo się postrzępi z tej strony - ale jako taki - może wytrzymać. Nie wiadomo tak naprawde jak się to zachowa. W razie czego weź klucz oczkowy dopasuj do napinacza,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hipeklego gdyby nie to że są święta to już bym dzisiaj kupił całe sprzęgło z rolka i dlubal nawet pół nocy byle to zrobić i nie martwić się drogą ;) A tak to nawet paska nie miałem gdzie już kupic... :(
  • Odpowiedz
@mjandy: no, to już trzeba sprawdzić, ale fakt, że jak nie będzie chciało zleźć po dobroci (gumowym młotkiem, łomem - na szczęście nie musisz się obawiać o uszkodzenie już zniszczonego kółka), to może się okazać konieczne wyjęcie całej sprężarki :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kujtek mam nadzieję że nie :) koło jest razem ze sprzeglem a miejsca pod maską na drugi silnik więc powinno zejść na aucie :)
  • Odpowiedz