Wpis z mikrobloga

  • 9
#elitedangerous #oculusrift
Zestaw gotowy w 90%. Ta gra jest mega :D ktoś chętny na wspólne granie? Od wprowadzenia wersji 2.3 ukrócili mój proceder z minerowaniem i nie da się już znaleźć asteroidy z której leciało 200 ton painite więc szukam innych sposobów na zarobek. Co się opłaca robić? Próbowałem polować na piratów w RES i wyciągam jakieś 2mln na godzinę, szału nie ma, a części do Cuttera kosztują setki milionów :(
Marval - #elitedangerous #oculusrift
Zestaw gotowy w 90%. Ta gra jest mega :D ktoś ch...

źródło: comment_6yGQ9XURgu5Iravc06bpC1K5AWPJ1JM7.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Migfirefox w 2.2 i z mapowaniem asteroid jeden wypad na minerowanie to 512t painite w ładowni po 1h. Później jakieś 30min latania by to sprzedać za jakieś 72k za sztukę i jakoś 35mln wpadalo. Teraz już nie działa :(
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@deviator z reguły po 2h robię sobie krótka przerwę, granie na oculusie jest bardziej męczące niż granie na monitorze, może dlatego że bardziej się angażujesz ruszając np głową.
  • Odpowiedz
@Marval: Ładny zestaw =) Też planuję normalne okulary kupić jak wyjdzie pod koniec roku druga generacja. Na razie czasem polatam na Gear VR, niestety bateria na długo nie starcza i się telefon grzeje :(
  • Odpowiedz
  • 0
@Marval ja ukochanej Anacondy dorobiłem się na misjach wojennych (masakry). Szukałem odpowiedniego systemu, stackowałem misję dla jednej frakcji i w ciągu kilku godzin nawet ok 100 milionów można wyciągnąć. Albo przynajmniej można było w 2.2... Warunek to co najmniej jeden większy statek w skrzydle. Nie wiem czym latasz, ale przydaje się do osłony mniejszych statków, lub po prostu do szybszego wykończenia większych wrogów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nerkin z większych statków mam Anaconde i Cuttera. Ten większych statek na skrzydle o którym mówisz to wing mate czy jakiś npc?
  • Odpowiedz
  • 0
@Marval Anaconda nawet bez grindu inżynierów jest całkiem spoko do Conflict Zone, nawet solo. Ja mam outfit na maxa i inżynierów tak na pół gwizdka i jeszcze nie zdarzyło mi się zginąć. Co do obstawy, to chodziło mi o kolegę ze skrzydła:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LordLookas jak odpaliłem pierwszy raz to max 10min i juz nie mogłem, teraz 2h bez problemu, dłużej nie próbowałem. Ale ważne są fpsy. Jak spada poniżej 45 to mnie też zaczyna mdlić. Teraz gram na GF GTX 1060 i ustawione w oculus debug tool pixel per display pixel 1.5 (teksty są dużo wyraźniejsze) a w grze jakość na VR medium i daje rade. Kusi mnie GTX 1080ti i granie na ultra i
  • Odpowiedz
@Marval: w sumie nie patrzyłem ile mam FPS, ale jest płynnie na GTX 970. Tyle że niezależnie od tytułu bardzo źle znoszę ruchy kamerą w lewo i prawo, w symulatorze odpowiedni roll & yaw. Jeden taki pełny, dłuższy obrót i mam dość.
  • Odpowiedz