Wpis z mikrobloga

Pamiętacie świetne promocje na #yoshop w tamtym miesiącu? Np. Xiaomi Redmi 4 Pro czarny za 128$. Tej rzeczy i wielu innych nie wysyłali, bo rzekomo im się skończyły. Ja i parę innych osób odmówiliśmy refunda i czekaliśmy na restock. Niestety równo miesiąc po zakupie zwrócili pieniądze. Napisałem do nich, żeby chociaż mi oddali ten kupon, który wykorzystałem na zakup telefonu. Oddali go, czas wykorzystania chyba do 21 kwietnia, możliwy do wykorzystania w tej kategorii:
https://www.yoshop.com/category/mobile-phones-c_536/

Czy oni sobie ze mnie jaja robią? Poza tym to już w ogóle zrezygnowali ze sprzedaży telefonów?

#xiaomi #redmi #redmi4 #redmi4pro #gearbestcwel
  • 6
Oooo, ale dostałem za to kupon 16$ za napisanie pozytywnej recenzji w google play dla ich apki! Czas użycia ograniczony, ale wygląda na to, że nie ma minimalnej wartości zamówienia!
Za recenzję było albo kupon 16$, albo 800 pkt, nie jestem pewien ale chyba dostałem jedno i drugie...
Czy oni sobie ze mnie jaja robią


@srogie_ciasteczko: Raczej ze wszystkich. Wg mnie to niepoważny sklep, mniejsze przedmioty wysyłają ale trwa to bardzo długo (czekam już na słuchawki Xiaomi 2 miesiące) a telefonów nie wysyłają wcale, bo nie ma mają ponoć na stanie, ale na ich stronie ciągle można je nabyć...
@trollasek: Też za 4A za 70$ czekam już miesiąc, ale dzisiaj już moja cierpliwość się wyczerpała i napisałem o zwrot pieniędzy, punktów i kuponu. Reszta paczek przychodzi bezproblemowo i całkiem szybko. Za wadliwą kamerę Elephone Elite zwrócili mi całą kwotę i kamerę mogłem sobie zatrzymać.