Wpis z mikrobloga

#nba #bojowka76ers #bojowkaembiida
Malcolm Broghdon jest tak hot kandydaturą na ROTY, że dziennikarze, którzy popierają jego wybór nie mogą sobie przypomnieć jak się nazywa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - zarabiają 6 zer/rok na mówieniu o koszykówce.

Tutaj absolutnie złoto. Ziomek za pomocą prawdopodobieństwa wylicza jakie Phila ma szanse na to, aby mieć pick w TOP 3/aby dostać pick Lakers - mniej prawdopodobne jest to, że żadna z tych opcji nie zostanie spełniona, niż to, że Boston dostanie TOP 1 pick

Jakby ktoś nie mógł zrozumieć mojego pokrętnego języka to tutaj link i riposta, która jest przezłota xD:

I don't need your fancy schmamcy numbers, I need to click buttons and look at cool things.


Marc Gasol mówiący o tym, że statystyki zabijają koszykówkę i że czucie i wiara silniej do niego mówi, niż mędrca szkiełko i oko.

No i to. Jakbym był kołczem Portland, to zamiast jakiejkolwiek odprawy motywacyjnej po prostu bym to pokazał swoim zawodnikom i czekał na plony, no bo STRAAAAAAAAAASZNE lekceważenie Portland.

No i Colangelo mówi, że jest zadowolony ze sztabu medycznego Sixers XDDDDDDDDDDDDDDDD

A na koniec ankieta na TT Przemka Kujawińskiego z PnŻ, czyli potwierdzenie słów Gasola w mikroskali.
Pobierz WojtASR - #nba #bojowka76ers #bojowkaembiida
Malcolm Broghdon jest tak hot kandydatu...
źródło: comment_4t4RG9MWuMVeQ6T5VpxSanUW1dsPWVLR.jpg
  • 14
Moim skromnym zdaniem powienie dostać Westbrook za pobicie rekordu Robertsona. Fakt jest to tytuł najbardziej wartościowego gracza, ja to interpretuję jako nagrodę dla zawodnika, który przyczynił się najbardziej do sukcesów zespołu. W tym roku nagrodę bym dał Rusellowi, ale tak symbolicznie za ten rekord właśnie
@Wojt_ASR_:
ja to interpretuję jako nagrodę dla zawodnika, który przyczynił się najbardziej do sukcesów zespołu.


@pabloAntonio: No ale tam właśnie jest wyjaśnione dlaczego takim zawodnikiem jest Harden, a nie gość, który ma najwięcej uncontested rebsów, przez co udało mu się prześcignąć gościa, który też za same TD MVP nie dostał.
@Wojt_ASR_: zgodzę się z tobą że na MVP przysługuję bardziej Hardenowi ALE sam bym przyznał tytuł Westbrookwi za ten rekord właśnie. Z resztą nie śledzę już tak NBA jak kiedyś, ale MVP sezonu regularnego jest chyba mało ważne dla nich. Chyba lepiej dostać MVP finałów :)
@Wojt_ASR_: serio ? te uncontested rebs to powinny na tym tagu dołączyć do "finału Raptors". To jest teraz najważniejsza statystyka w lidze ? Wiedziałeś np kto miał w zeszłym sezonie najwięcej ? Możnaby policzyć jeszcze ile mniej TD miałby bez tego, wtedy to w ogóle się okaże, że Russ jest mega słaby i do top15 ligi się nie łapie.
@l3chu: Bardzo merytoryczny argument, proszę nie sprowadzać tej dyskusji do poziomu rynsztoku xD

Sam ziomek, który wypowiadał się wyżej, stwierdził, że nagroda MVP powinna być dla kogoś, kto ma największy wpływ na swój zespół, a w grafice, którą wkleiłem jest dokładnie wyjaśnione dlaczego tą osobą był Harden, i dlaczego TD nie powinno być czynnikiem samym w sobie.

Ja rozumiem, że Russ jest o wiele bardziej hot zawodnikiem, że miał więcej game
@Wojt_ASR_: ale ja nie mówię, że on powinien dostać, sam się nad tym jeszcze zastanawiam, tylko umniejszanie jego osiągnięć w tym sezoni jest nie ma miejscu, Harden bez takiego sezonu Westbrooka dostałby MVP bez dyskusji i na odwrót ;)
uncontested rebs


@l3chu: @Wojt_ASR_:

Z tymi zbiórkami to na dwoje babka wróżyła, bo np. zbiórki w ataku prawie nigdy nie są uncontested, a wiecie że Russ miał ich więcej albo porównywalną liczbę w sezonie jak większość pierwszopiątkowych PFów w lidze?